Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

Leden 2010

Jen..chci říct..

31. ledna 2010 v 14:21 | WaLLiKa |  About Blog, Me
Jenom vám chci říct..že jsem už jeden blog o povídkách měla...takže abyste si nemysleli..že kopíruju...měla jsem tam přezdívku SeiLLeinen..

New Life!...společná povídka - 1. kapitola

31. ledna 2010 v 14:20 | WaLLiKa |  New Life!
Isabell Sophie White se svým otcem musela odstěhovat do Milchugenu,protož její matka se s otcem rozvedla a našla si nového muže. Isabell s nimi nechce bydlet, protože toho mámy muže nemá ráda,vůbec spolu nevychází a pořád se hádají tak se Isabell rozhodla odstěhovat s otcem pryč.
Do nové školy se Isabell vůbec nechce,zatím bydlí v nějakém starším domě, který potřebuje hodně opravit,hned 1.den se do toho Isabellin táta pustí.
Isabella musí jít do školy, ve škole je hodně divných lidí,moc se jí tam nelíbí.
Seznámí se tam s Olivií a Mitchie,jsou to dvě super holky sice nejsou nejpopulárnější ve třídě,ael jak tam Bell vstoupí hned se jí ujmou a provedou jí tam.
Ve třídě je hodně lidí Bella je překvapená myslela si, že jich tam bude méně.
První den probíhá zatím dobře, až se Bella diví. Zrovna probíraní v učení většinou to co na minulé Bellině škole už brali, takže se Bella zatím nemusí ani učit. Belle 1.den docela rychle a dobře utekl, přijde domů a hned se diví že táta jí opravil pokoj, bude to tam mít pěkné a útulné Bella je unavená jde se najíst do kuchyně otec se jí hned vyptává jak bylo ve škole, Bella strze odpoví"šlo to není to tam tak špatné jak jsem očekávala".Její otec nemusí dlouhé rozprávění a to má Bella po něm takže mu to tak stačí. Bella si jde lehnout,ale nejdříve pustí počítač, pomalu se to načítá takže jde nejdříve najít MP3
vytáhne stará sluchátka jelikož si své zapomněla s sebou sbalit. Jde zpátky k počítači ten už se načetl a tak se jde hned podívat na e-mailovou schránku, psala jí mamka

E-mail›Mamka
Ahoj Bello,
jak se máš v nové škole? Jak vypadá ten dům doufám že to není tak hrozné,brzy mi odepiš jak je ve škole!
Pa tvá matka *Muck* zlatíško...


Bella hned odpoví a jde si lehnout počítač jí pořádně vyčerpal vždy to strašně dlouho trvá než se něco načte. Bella jde spát, její otec ještě nejde, šel se dívat na televizi dávají americký football, který má moc rád.
Bella usne hned, protože je vyčerpaná z prvního dne ve škole. Ráno, když jí vzbudí její táta, neví co si vzít na sebe. Nakonec si vezme to nejjednodušší, klasiku, džíny a triko, doplní to ještě spousty náramky a řetízky. Potom sejde dolů ze svého pokoje, na stole už je připravená snídaně. Bella do sebe rychle hodí pár kousků vejce a potom vejde ven před dům. Rozhodla, že dnes do školy pojede na kole. Rychle zamávala tátovi a rozjela se. Když dojela před školu uviděla Liv a Mit. Zamkla si kolo a utíkala za nimi. Spolu šli na první hodinu, kterou měli na druhé straně školy. Měli Poznávání přísad do lektvarů, tenhle předmět šel hlavně dívkám, ale i chlapcům s čarodějnými rodiči, takže Belle, Liv a Mit tenhle předmět nedělal problém. Učení uteklo rychle, tak se Bella rozloučila, nasedla na kolo a jela domů. Jela zkratkou, myslela na to, že by se tam hodila voda, a zrovna když se na to hodně soustředila, objevila se před ní voda, která tam nikdy nebyla. Bella se lekla, a pospíchala domů. Když dojela domů, koukala na úplně jiný dům, než na ten který tu stál ráno. Když uviděla tátu, hned mu řekla o tom co se stalo v lese. Vysvětlil jí, že se u ní objevuje první schopnost. Šla si udělat úkoly, když je měla hotové, zazvonil jí mobil.
" Ano? " zeptala se do mobilu Bell.
" Ahoj, Bello! Jen ti chci říct, neprojevila se u tebe nějaká schopnost? " ozvalo se z mobilu.
" Ahoj, Liv! Ano, projevila, proč u tebe snad taky? " odpověděla
" Ano, projevila a u Mit taky, povíme si to zítra já už musím, tak ahoj. " ukončila to Olivie.
Když to Bell uslyšela, byla šťastná, nebyla v tom sama, už se těší na zítřek. S tímto se uložila vykoupaná do postele a usla, ničím nerušeným spánkem. Zdálo se jí o nějakém chlapci, ale ona sama nevěděla kdo to je, jenom věděla, že už ho někdo věděla.