Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

Únor 2010

Tábor V Čarodějnickém Stylu - 6. Kapitola

20. února 2010 v 14:24 | WaLLiKa
já vím, trvalo mi to dlouho, ale nějak se mi nechtělo psát a když už jsem chtěla něco napsat, vůbec jsem nevěděla co..tak ale máte jí tu..jinak moc děkuju za spřátelení..a za komentáře k prologu..:-)

Konečně Opravdová Láska - Prolog

14. února 2010 v 19:44 | WaLLiKa
Ahojky..tak Dneska mám svátek..Ae pšššt!!..a proto k vám přicházím s dalším prologem..tentokrák k
Konečně opravdová láska..

Dess 01

13. února 2010 v 20:11 | WaLLiKa |  About Blog, Me
Takže neska jsem se rozhodla udělat novej dess...

Last Dessing:


Od: 1. února
Do: 13. února
Spokojenost: 100%
By: Limi

Tábor V Čarodějnickém Stylu - 5. Kapitola

10. února 2010 v 21:16 | WaLLiKa
takže..mám spoustu new spřátelek..za které moc děkuju..a zároveň přicházím s novou kapitolou k Táboru..nevím absolutně jak se mi to povedlo, ale nějak sem za dnešek jí dopsala...:D..tak doufám..že se bude líbit..:)

Elizabethino vyprávění - Prolog

8. února 2010 v 19:05 | WaLLiKa
já vím..je krátkej..ae mě plostě prology nejdou..xD

Tábor V Čarodějnickém Stylu - 4. Kapitola

7. února 2010 v 19:20 | WaLLiKa
Angella vzala Olivera za ruku, ovšem ostatní nestihla. Použila svou schopnost přenášení a přenesla se i s Oliverem hned vedle brány.
" Kde jsou ostatní?" zeptal se Oliver.
" Nevím, nestihla jsem se jich dotknout." odpověděla mu Angella. Hned potom se ale přenesla a po chvíli se objevila i s Mulin, Zizi a Lavinem.
" Díky." řekli všichni tři. Angella jenom pokývala hlavou, že slyší a už běžela i s Oliverem za bránou, ostatní běželi hned za nimi.
" Jste tady docela brzo, pěkná práce princezno. Takže teď mě rozesměje Oliver." řekla brána. Oliver přemýšlel a ta hodně dlouhou chvíli. Potom přeci jen řekl vtip a zabralo, brána se otevřela a neskutečně se smála. Skupina prošla bránou a šli dál. Pořád si povídali, najednou došli na pahorek. Tam je čekalo další překvapení. Byli tam vlk, žába, medvěd, kůň a sokol, za nimi stála Caroline.
" Toto jsou vaše posvátná zvířata, každý z vás si smí vybrat jednou, pokud si vybere špatné zvíře, zaútočí na něj. Pokud si vybere správné, vstoupí do něj a bude ho vždy ochraňovat." řekla jim a zmizela. První si šel vybrat Oliver, vybral si vlka.
" Proč si vybíráš mě?" optal se ho.
" Protože jsi silný a nebojácný." řekl mu.
" Máš pravdu, jsem tvé posvátné zvíře." řekl naposledy vlk a vstoupil do Olivera. Po Oliverovi si šel vybrat Lavin, přešel k medvědovi, ten se ho také zeptal, proč si vybral zrovna jeho, jenže Lavinovo posvátné zvíře nebyl medvěd. Medvěd na něj začal útočit a Lavin začal utíkat, ale Oliver jenom mávnul rukou a medvěd se nemohl hnout. Lavin tedy přešel k sokolovi, jenže ten také nebyl jeho posvátným zvířetem, opět se opakovalo to samé jako u medvěda. Nakonec tedy přešel k žábě, ta do něj naštvaná vstoupila. Další si šla vybrat Mulin, vybrala si koně, on do ní bez otázek vstoupil. Pak si šla vybrat Zizi, vybrala si medvěda, také do ní bez otázek vstoupil. Potom přišla na řadu Angella, pomalu přešla k sokolovi.
" Proč si myslíš, že jsem na tebe zbyl já?" zeptal se jí.
" Protože, jsi nerozvážný, tvrdohlavý a energetický?"
" Ano, správně, jsi taková i ty?"
" Mno, tvrdohlavá, to jsem. Energetická, to taky. Nerozvážná, většinou." vysvětlila si sama sobě. Po tomto do ní sokol vstoupil. Pak se najednou ocitli na louce. Rozhlédli se a byla tam i druhá skupina a Caroline.
" Tak vidím, že nikomu nic není. Máte všichni splněno doufám, tak dobrou chuť u večeře a dobrou noc." řekla Caroline a odešla. Angella se tedy vydala i s Oliverem na večeři, za chvíli je doběhla Joanna s Mikem. Hned se ptali, jaké je jejich posvátné zvíře, Joannino byla liška a Mikeovo žába, stejně jako Lavinovo. Na večeři se Mike bavil spíše s Joannou, Angelle to ani nevadilo, jenom jí zajímalo, co mezi nimi je. Po večeři byli všichni unavení, tak šli spát, ale Angella se neubránila, musela se Joanny zeptat.
" Joa, můžu se tě zeptat na dvě věci?" zeptala se slušně.
" Ovšem jen se ptej."
" Co je mezi tebou a Mikem? A co to skrývá Oliver za tajemství?"
" Mezi mnou a Mikem je jenom přátelství, ano líbí se mi, jenže je zasnoubený s tebou, jedině, že by jste s tím oba nesouhlasili. Oliver skrývá tajemství, to ano, ale já mu dala slib, že ho nikomu neřeknu, jedině, že by mi to Oliver dovolil, takže promiň a dobrou noc, jsem hodně unavená."
" Dobrou." řekla Angella a po chvíli usnula. V noci se pořád budila, protože jí to Oliverovo tajemství moc zajímalo, jenže kdyby se ho zeptala otevřeně, bylo by to hloupé, protože by věděl, že ho chce znát, za každou cenu, jenže Joanna jí ho taky neřekne, bude ho muset nějak sama vypátrat.

Tábor V Čarodějnickém Stylu - 3. Kapitola

7. února 2010 v 19:19 | WaLLiKa
" Hele, Ang, kolik vlastně máte zaměstnanců?" zeptala se zvědavě Joanna.
" No, myslím, že tak 100?" odpověděla jí.
" Ahoj Joanno, mohu si přisednout?" řekl Oliver, Angella se na něj podívala a celá zrudla jako rajče.
" Ovšem, jestli to tady Angell neva, tak klidně." řekla mu a on se podíval na Angellu a ona na něj. Jejich oči se setkali a chvíli na se na sebe koukali. Nakonec se Angella z toho tranzu probrala a řekla, že jí to nevadí.
" Jinak, asi by jsme se měli trošku víc seznámit ne?" zeptal se Oliver a kouknul se Angellu.
" To ano, takže, nic mě nenapadá, nechceš začít?" řekla Angella, ale v tu chvíli k nim přišel Mike a sednul si vedle Angelly.
" Ahoj zlatíčko, tak jak se to tu zatím líbí?" zeptal se a dal Angelle pusu. Ta hned zčervenala.
" Ahoj Miku, jo jde to. Jestli by ti to nevadilo, právě teď se s někým bavím." řekla .
" Takže, co máš ráda?" zeptal se Oliver.
" Takže, nejraději mam kreslení, zpívání. Potom si taky ráda povídám se zvířaty."
" Co? Ty umíš mluvit se zvířaty?" vykulil oči Oliver.
" Jo, umím."
" Takže dámy a pánové. V ruce držím rozřazení na tento týden. Takže nejdříve vám řeknu, co budete dělat a pak vám řeknu rozřazení. Takže dneska začíná Velký Týden Soutěží, budeme mu říkat VTS. Je to vlastně o tom, že každý den proběhne jedna soutěž a ta skupina co získá nejvíc bodů, vyhraje různé ceny. Dnešní soutěž se jmenuje Les a Stromy, je o tom, že půjdete do lesa a budete na stromech hledat praporky vaší barvy, každá skupina bude mít svou barvu. Takže konec o soutěžích a teď rozdělení. Takže skupina č. 1, která bude mít modrou barvu je složená z Joanny, Mika, Lucase a Kristine a Stephani. Skupina č. 2, která bude mít zelenou barvu je složená z Olivera, Angelly, Lavina, Milun a Zizi. To je vše, prosím, abyste za 10 minut takhle rozdělení přišli na louku. Dobrou chuť." oznámila jim Caroline.
" Joan, my nejsme spolu." řekla Angella.
" To je škoda, ale alespoň jsi s Oliverem." řekla Joanna a odešla i s Mikem za svou skupinou. Angella zůstala s Oliverem, za chvíli se k nim připojili i ostatní z jejich ,zelené' skupiny. Po chvíli se sebrali a šli za Caroline. Když k ní přišli, podala jim papíry, kde bylo všechno napsané. Přečetli si to a šli do lesa.
" Takže, hele támhle nahoře, úplně nahoře, vidíte ten zelený papírek?" řekla dívka, která měla zrzavé vlasy a jmenovala se Zizi.
" Jo, vidím ho, jenže jak se tam dostanem, jedině, že by někdo z nás uměl létat." řekla další zrzka, tentokrát to byla Milun. Hned co to dořekla, se Angella vznesla, vzala papírek a zase se snesla.
" Teda, ty máš asi hodně schopností viď?" divil se Oliver.
" Mno, jo. To zjistíte, co všechno já umím." zasmála se Angella. Na papírku bylo napsáno, že mají jít na Hustnatý pahorek. Oliver je vedl, protože on jako jediný tam už byl. Během cesty se všichni seznámili, Angella byla moc ráda, že jí berou jako normální dívku. Pořád jí ale vrtalo hlavou, jak Oliver při seznamování řekl tamto ohledně jeho, moc ráda by věděla, co to má znamenat. Celou cestu na pahorek se skvěle bavili, říkali si vtipy a různé trapasy. Angella se snažila vyjmenovat všechny své schopnosti, ale vždy vyjmenovala jenom dvě a pak už si nemohla vzpomenout, vždy se jí totiž Oliver začal smát. Šli docela dlouho, než přišli před bránu.
" Co to je?" zeptala se Angella.
" Já jsem brána, když mi řeknete něco, co mě rozesměje, pustím vás dál, když ne, kouzlem vás posunu každého někam jinam a budete se muset hledat a přijít opět sem a znovu to zkusit. Tak začne třeba princezna Angella." ozvala se brána. Angella dlouho přemýšlela, potom řekla nejlepší vtip, co znala. Brána se ovšem smát nezačala a najednou se kolem skupiny začala šířit temnota.

Tábor V Čarodějnickém Stylu - 2. Kapitola

7. února 2010 v 19:19 | WaLLiKa
Ráno jí vzbudilo světlo, proudící oknem do jejího pokoje. Vstala, kouzlem se oblékla a vyšla na svou terasu. Tam spatřila děti, přibližně stejného věku, jako byla ona, čekali na ni a na Mikea. Své věci tedy přesunula kouzlem do vstupní síně a sešla dolů. Když sešla dolů, uviděla asi 10 dětí, všichni se uklonili, když jí uviděli, pokynula, aby vstali, na tohle už byla zvyklá. Čekali tam už i její rodiče a Mike, tak šla za nimi a rozloučila se s nimi, sice na ně byla pořád naštvaná, ale neuvidí je celé 2 měsíce, potom přešla k Mikeovi. Po chvíli se spolu vydali za ostatními dětmi a opatrovnicí. Viděla, že mezi ostatními jsou i chlapci, v čemž viděla skvělou příležitost, jak je více poznat. V tu chvíli se už ale i se zavazadly přenesli na místo, kde budou trávit následující 2 měsíce. Místo bylo velmi rozlehlé, uprostřed stála veliká budova a okolo byly louky, lesy a jezero.
Angella se rozhlédla, tohle místo bylo podle jejího gusta, milovala přírodu. Zrovna, když se zasnila, jak běží krajinou na ní promluvila dívka. Měla zrzavé vlasy a hnědé oči.
" Ahoj. Já se jmenuji Joanna. Letos jsem tu po páté. Je mi 15 let. Mám jednu schopnost a to číst myšlenky. " řekla jí, Angella se měla chuť s někým seznámit a kamarádit tak jí pověděla něco o sobě. Dívky si hned rozuměly a domluvily se, že spolu budou na pokoji. Joanna Angellu seznámila s ostatními děvčaty, byla to taková parta bláznivých holek, jedna se jmenovala Kristine, druhá zas Mejka, třetí Dulyn a poslední čtvrtá Jaken. Angella byla ráda za to, že se k ní holky chovají, jako kdyby byla normální čarodějka.
První den v táboře Angelle utekl rychle, ještě než šla spát, vzala si svůj deníček a začala psát. Napsala tam vše od rána, až po ubytování a to jak je unavená. Usnula s předsevzetím, že se další den seznámí s chlapci. Ráno jí probudila Joanna, prý že mají dříve snídani a potom je seznamování. Tak Angella vyskočila z postele. Nevěděla, co si má vzít na sebe, Joanna jí poradila. Tak si vzala džíny a triko. Potom co se pořádně upravila, vyšly spolu za ostatními.
Když si sedly k ostatním dívkám, zvedla se opatrovnice a začala mluvit.
" Takže, dobré ráno. Pro ty, co tu jsou letos poprvé. Jmenuju se Caroline, jsem vaší opatrovnicí, takže když budete něco potřebovávat nebo něco takového, přijďte za mnou. Jinak, dneska je seznamovací den, což znamená, že po snídani půjdeme ven na louku Přátelství a tam se všichni navzájem seznámíme." řekla opatrovnice Caroline. Když se všichni nasnídali, sebrali se a šli na louku. Tam se usadili jen tak na trávu, ovšem Angella nevěděla kam si sednout, ale jenom do té doby, než na ní Joanna zavolala, aby si sedla vedle ní a Kristine.
" Takže, kdo začne?" zeptala se Caroline.
" Tak třebas já. Ahoj, jmenuji se Lavin, je mi 15 let. Mám rád klučičí klasiku, jako fotbal a tak. Jinak jsem tu letos počtvrté." začal mluvit kluk kousek od Angelly.
" Ahoj, já jsem
Lucas, je mi 14. Mám stejné zájmy jako Lavin, jinak jsem tu podruhé."
" Ahoj, já jsem Joanna, je mi 15, letos jsem tu popáté. Mám ráda zase holčičí klasiku." řekla Joanna, teď byla na řadě Angella.
" Ahoj, já…jmenuju se Angella, je mi 14. Mám ráda spíše neobvyklé věci. Letos jsem tu poprvé. Jinak, prosím, to že jsem princezna, vůbec neberte na vědomí, prosím, chovejte se ke mně normálně, berte mě jako jednu z vás. Děkuji." Řekla Angella.
" Ahoj, já jsem Oliver, je mi 15 let. Mám rád neobvyklé věci. Letos jsem tu podruhé. Svou identitu vám opět neřeknu, stačí mi, že jí ví Joanna, nebo-li moje nejlepší kmoška tady a Caroline. Ostatním jí neřeknu. A vás dvě prosím, nikomu jí také neříkat, děkuji." řekl chlapec vedle Angelly, měl černé vlasy a zelené oči. Byl hezký, Angella se na něj podívala a musela se usmát, tohle byl její tip, ne jako Mike.

Tábor V Čarodějnickém Stylu - 1. Kapitola

7. února 2010 v 19:18 | WaLLiKa
"Dobré ráno. " pozdravila dívka své rodiče.
" Dobré ráno, Angello. " odpověli jí na její pozdrav.
" Mohu mít otázku? " zeptala se slušně Angella.
" Ano, jen se ptej, naber si k snídani vajíčka a tu kaši a jez, ale nejdřív se ptej. " odpověděla a poradila jí její matka, tedy královna.
" Říkali jste, že mi najdete ženicha a mě by zajímalo, jak jste s tím daleko. "
" Aha, takže, jednoho jsme našli, po snídani ti ho hned představíme. "
Tak si Angella v klidu vychutnala snídani, když dojedla, viděla, že rodiče už také dojedli. Tak se všichni tři sebrali a šli do místnosti s trůnem. Trůn byl celý do zelena, tedy až na jeho špici, ta byla celá zlatá a červená. Před trůnem byly tři malé schůdky, na nich byl zelený koberec, který se táhl až ke dveřím. Po levé straně od trůnu bylo veliké okno, kterým jste viděli do zahrady. Angella tu zahradu milovala, vždy tak běhala a když potřebovala klid tak tam ho našla. Po pravé straně od trůnu byl stůl, obrovský stůl a na něm samé papíry.
" Pusťte ho dále. " řekla strážcům královna.
Otevřely se dveře a dovnitř vešel mladík, měl zrzavé středně dlouhé vlasy, když jste se mu podívali do očí, zazářila na vás smaragdově zelená barva jeho očí.
" Tohle je Mike, syn hraběte Gilringielda." představila chlapce královna své dceři.
Angella se na něj s úšklebkem podívala, né že by nebyl hezký, byl, ale nebyl to Angellinin typ. Ale ona s tím nic nemůže nic udělat, když její rodiče rozhodnou, nemá cenu se s nimi hádat, to už z vlastní zkušenosti ví. Jednou, už měla dost toho, že nechodí do normální školy a tak se s nimi kvůli tomu pohádala, ale stejně do normální školy nikdy nešla.
" Aha, těší mě Miku." řekla stroze Angella.
Král pokynul, aby Mike odešel, potom se posadil na trůn a čekal, co má jeho dcera na srdci.
" Já, chtěla bych se zeptat, kamže pojedeme o prázdniny, protože dneska začaly."
" A jsme u toho. Víš, tyhle prázdniny s tebou nemůžeme nikam jet, protože musíme vyřešit královské problémy. Proto ty a Mike pojedete na tábor."
" Cože? Já že pojedu na nějaký tábor? Tak to ne, radši zůstanu tady." naštvala se Angella.
" Nepojedeš na nějaký obyčejný tábor, ale na čarodějnický. A k tomu všemu pojedeš se svým snoubencem Mikem."
" To jako, že už jsme zasnoubení? Vždyť je mi teprve 14."
" Ano, už jsem vás včera zasnoubil, k tomu vás nepotřebuju. Nevadí, že je ti jen 14, vdávat se můžeš už v 15." Dořekl král a to Angellu naštvalo úplně, takže se zvedla a odešla do svého pokoje a nezapomněla za sebou bouchnout dveřmi. Král za ní poslal Mikea, aby se seznámili. Chvíli si spolu povídali o různých běžných věcích, docela si rozuměli, ale bohužel jen jako kamarádi.
" Takže, ty jsi nějaký šlechtic?"
" Ano, jsem. Můj otec je první kníže u vašeho otce, výsosti."
" Chci ti říci, že chlapce nemám moc v lásce, protože zatím jsem byla ve styku jen s dívkami a ženami, kromě otce a pár strážců. Takže za prvé, nemám s tím moc zkušeností a za druhé, četla jsem o vás různé knihy a moc se my nezamlouváte, ovšem po našem rozhovoru jsem změnila názor. Takže to co jsem říkala už je minulost, platí?" podala mu svou ruku. Mike ji přijal a pak vstal a odešel.
Asi po hodině, co Mike odešel, si sbalila kouzlem věci, připravila si oblečení na zítřejší odjezd, vůbec se jí na ten tábor nechtělo, ale co mohla dělat. Zajímalo jí, jak se k ní ostatní budou chovat, s touto myšlenkou usnula.

Tábor V Čarodějnickém Stylu - Prolog

7. února 2010 v 19:18 | WaLLiKa
Slunce zrovna zapadalo za hory, když se dívka uvelebila ve svém oblíbeném křesle v zahradě. Jejich rodina, která byla velmi bohatá kvůli tomu, že to byla královská rodina všeho magického. Dívka si sedla a začala používat svou schopnost zrychlení růstu rostlin. Hrála si s poupětem růže. Za chvíli dívku s blonďatými vlasy a modrými oči opustily síly a tak vyndala svůj skoro pokreslený skicák. Vzala uhel a začala kreslit jejich nádherný palác, který měl pět věží, nádvoří, dvě zahrady a přes tisíc pokojů. Když dokreslila palác, nakreslila do pozadí zapadající slunce. Když se podívala na svůj výtvor, na tváři se jí rozlil úsměv. Byl to úsměv plný spokojenosti. Vzpomněla si totiž, že od zítra jsou prázdniny.
Její učitelé už zítra nepřijdou. To je skvělé, ale tři oblíbené předměty jí budou scházet, byly to Obranná kouzla, Útočná kouzla a Magičtí tvorové naší země. Ovšem budou jí scházet, ale zase pojedou s rodiči někam na dovolenou, jako každý rok. Dívka neměla žádné kamarády, v učení byla pilná, vždy vše chápala s nadhledem. Po chvíli přemýšlení jí na rameno dosedl jeden z jejich papoušků. Chvíli si s ním povídala, měla totiž schopnost mluvy se zvířaty, pak jí to ale začalo nudit, tak vstala a odešla do svého pokoje. Když tam došla, odložila svůj skicák a lehla si na svou obrovskou postel. Chvíli si četla svou oblíbenou knihu, jmenovala se Čarodějka na plný úvazek. Byla o jedné čarodějce, která nechtěla být čarodějkou, ale potom se jí to začalo líbit. Potom se dívce začaly zavírat oči, a protože už bylo pozdě večer, usnula klidným ničím nerušeným spánkem. Zdál se jí opravdu podivný sen. Byla uprostřed lesa a kolem ní byli samí sokoli. Nechápala to, takže tam jenom stála a točila se dokola. Po chvíli se jí udělalo špatně a omdlela.

New Life!...společná povídka - 9. kapitola

7. února 2010 v 18:57 | WaLLiKa |  New Life!
Po škole Bella čekala na holky, chtěla vysvětlení. Když za ní přišly, dělaly opět jako nic, to Bella už nevydržela a zakřičela na ně. " Tak co, docela by mě zajímalo co spustíte?"
Liv začla trošku koktat ale Mitchie hned spustila:"WOW tamhle otevírají new obchod s oblečením honem tam jdu..."
Bella jí ale stichla chytnout, díky jejímu rychlému postřehu. Teď si byly holky vědomy, že tomu neutečou.
Mit s sebou sekla:"Co to děláš?Víš jak to bolí auuu"
" To je mi jedno. Já chci vysvětlení." odsekla jí na to Bella. V tu chvíli k nim přišel Jayden. " Co se tu děje?" zeptal se nevině.
Bella na něj křikla:"Ale co je ti do toho vždyt se tu nic neděje tak se do toho laskavě přestan motat!" "No tak promin já nevěděl že máš tak špatnou náladu"řekl Jayden...
Bella se na něj koukla svým vraždivým pohledem a on se raději vzdálil. " No, čekám vysvětlení, proč jste mu pomáhaly? Proč zrovna vy dvě, moje nejlepší kamarádky?"
Liv řekla:"Ale to se ti jen zdá jenom jsme Tě chtěly ušetřit hádek..."Mitchie se kní přidala,dodala k tomu:"No tak fajn koukám že ty se ale chceš hádat ....a už mě nech jdu do toho krámu ...Liv jdeš se mnou?"Liv se na ní podívala a spustila:"Oh...Hm....určitě jdu,promin Bello..jdu tam taky ...a nechceš jít s námi?"Bella nevěděla jestli má jít nebo ne protže u sebe neměla moc peněz no ale nakonec šla.
" Já..já.." koktala celou cestu, chtěla se jim omluvit, ale nevěděla jak, nakonec se odhodlala a řekla. " Já holky, omlouvám se vám, já nechtěla, jen mi to přišlo takový divný, tak promiňte." řekla a odešla, protože jí to v obchodě už nebavilo. Jela domů, ale když byla u lesa před domem viděla známou postavu, kterou měla už plné zuby.
No samozřejmě že to byl Jayden...Ten hned utíkal za Bellou a hned se jí optával:"Bello jak se máš?Nechceš jít někam ven?"No jelikože se Bella strašně nudila a ani neměla co dělat svolila a šla s Jaydenem ven ale to jen proto že fůbec nic neuměla na zítřejší písemku a on se nabídl že jí pomůže.Bella si řekla lepší jít s ním než mít za 5.
Celý večer se spolu učili a docela se bavili. Bella když přišla domů, byla sama mile překvapena tím, jak je Jayden milý.
Hned jak došla domů uviděl jí táta a ptal se jak se má kde byla a jak bylo ve škole.Bella stručně odpověděla:"No ve škole dobře doma taky a byla jsem venku s Jaydenem,také jsme se učily.
Otec se na ní jenom překvapivě kouknul. " Ty ses učila s Jaydenem?" zeptal se. " Ano, učila. Je docela milý, asi jsem mu moc křivdila." řekla a odešla k sobě do pokoje. Tam zapnula počítač a hned jí zaběhly 4 nové zprávy. Jedna od mámy, jak už se na ní nemůže dočkat, pak dvě od Mit a Liv, že omluvu přijímají a poslední od Jaydena.
Nejdříve si přečetla tu od mámy,napsala jí to co si myslela že napíše tak to dál nerozmazávala a řekla si že odpoví až potoma pak hned otevřela tu od Jaydena...
Stálo tam, že jí moc děkuje za krásný den strávený s ní a nakonci bylo malé srdíčko. Bella se podivila.
A odepsala mu:"Jaydene taky ti moc děkuji za ten krásně strávený den...nejsi takový jaký jsem si myslela že jsi si milý a pozorný..
Potom se šla umýt a protože byla strašně unavená, šla si lehnout. Měla divný sen, ne ten jako vždy. V tomto byla láska, přátelství a nenávist a ty se pořád nekam přemisťovaly. Bella to nechápala, co to má znamenat, že by další schopnost. Když se ráno vzbudila, myslela strašně na kuchyni, v tu chvíli tam ihned byla.
Táta se jí až lekl protože zrovna připravoval snídani po chvilce řekl:"Á další schopnost...."Bella odpvěděla :Ano další schopnost ale to jsem teda vážně nečekala ...honem do sebe hodím pár kousků a musím za holkama."Hned jak dojedla si v duchu myslela že chce za Mit a hned tam byla ...a řekla že půjdou za Liv...Mit se jí lekla jako táta a říkala že taky očekává novou schopnost že se jí zdál podivný sen...
Tak se ale Bella přemístila k Liv, ale vedle ní byla i Mit. " Hej, jak si to udělala?" ptala se Mit. " Já nevím, prostě sem si přála, aby jsme byly u Liv." odpověděla.

Liv se lekla zrovna stála u zrcadla a na vlasy si stříkala lak na vlasy a jak se lekla měla ho rázem po celém obličeji...tak se tomu zasmály a pak Liv řekla:"Bello dávej si na tuhle schopnost pozor...co když budeme ve škole a ty si řekneš že se těším ven a rázem tam budeš .."
" To by byl průšvih, jenže já můžu přemisťovat i ostatní. Co když zrovna budu naštvaná na někoho a přemíim ho? " smála se Bella
Po chvíli jí sklaplo když Liv řekla že jí včera viděla venku s Jaydenem...Bella řekla:"No on není takový jaký jsem myslela že je je docela milý."
Liv a Mit se na sebe koukly a začaly se smát. Pak se najednou všechny tři objevily před školou, přesně v místě, kde stál Jayden. Ten se jich lekl. " Bell, nemůžeš si s tou schopností jen tak zahrávat." řekl Jayden. Bella se zarazila. " Jak to víš sakra?" zeptala se ho, ale on se jenom pousmál a odešel.
A řekla Liv a Mit:"Ale já za to nemůžu ještě to neumím úplně ovládnout to abych si už nic nemyslela..."Liv na ní:"Že ty si myslela na Jaydena ..."
Bella jenom zčervenala a šla do své třídy. Holky se mohly celou cestu jenom smály.

New Life!...společná povídka - 8. kapitola

7. února 2010 v 18:54 | WaLLiKa |  New Life!
Liv se odhodla, že to Belle řekne. " Bell, je to máma Jaydena." "Cože, to snad není pravda a já u nich mam tejden spát, achjo!" nevydržela to Bella
Mitchie s Liv prohlásily že je něco napadlo."Tak hned sem s tím !"řekla Bella.Napadlo nás že by jsme si mohli udělat stanování když už má být příští týden tak hezky,alespoň by si tam nemusela spát tak dlouho...
" Jé holky, to by bylo bezva. Doufám, že to mámě nebude vadit, ale o Jaydenovi jí nic říkat nechci, ještě by se do toho pletla." začala se opět usmívat Bell
"Okay"řekli Liv s Mitchie a podali si na to ruku.Ale teď už museli pomalu zpátky do školy i když se jim vůbec nechtělo.Ale Bella si zapoměla učebnici a na její štěstí nebyl Jayden ve škole takže si tedy kvůli tomu mohla přisednout k Liv a Mit.
Po hodině měli přestávku na svačinu, ale holkám se moc jíst nechtělo a tak šli zase na zahradu. Bohužel jejich místo bylo už obsazené jedním chlapcem, který právě přišel a který tam nebyl na druhou hodinu. Holky si musely ale sednout k němu, protože nikde jinde nebylo místo.
On je hned pozdravil a mmírumilovně se díval na Bell holky ho taky pozdravily ale hned se otočily jiným směrem a zase si začali povídat...ale potichu aby tomu nerozumněl.Po chvílise zeptal Belli :"Ty jsi Isabella Sophie White že jo?""Ano jsem proč se mě na to ptáš?"odvětila Bella.
" Mno jenom..prostě protože.." snažila se z toho Liv vykroutit. " Prostě...protože.." koktala to samé Mitchie. " Tak proč?" nevydržela to Bella a zakřičela na ně, nesnášela, když se někdo vyhýbal odpovědi.
On zakoktal a tošku to oddaloval,najednou zazvonilo tak museli honem utíkat na hodinu.
" Holky?" ptala se Bella během cesty. " Ano?" "Proč jste mu tam venku pomáhaly se s toho vykroutit, on se mě zeptal."
"No víš ono..."nevěděli co na to mají říct."Tak mi to řeknete po hodině"řekla Bella
Na hodině si procvičovali svoje schopnosti. Po hodině si Bella rychle sbalila a šla před učebnu, kde čekala na holky.
Bella čekala před učebnou na holky, už byla docela naštvaná, holky se totiž ve třídě bavily s Jaydenem.
Po chvilce holky přišly,Bella se na ně podívala a zaptala se:"O čem jste s ním mluvily?"Liv s Mitchie odpověděli:"Jen o tom jak tam budeš mít spát tak aby věděl, co chceme podniknout. Aby věděl, že tam nebudeš, přeci jen už to brzy bude."
" Aha. " řekla Bella, ale myslela si svoje. " Jinak, tamto, proč jste mu pomáhaly se z toho vykroutit?" zeptala se trochu divným hlasem Bella.
"No víš..."řekla Liv ale Mitchie jí přerušila."Hele já se musím jít připravit na hodinu...přece tuto hodinu bude zkoušet."řekla Mitchie.Bella jí ale odpověděla:"Tak ano,jdeme ale potom mi to všechno budete muset vysvětlit!"ale Bella pochopila že se z toho chtějí jen vykroutit .
Hodina začala,holky byli připravené takže jim bylo úplně fuk jestli je vyvolají.Ale vyvolali Jaydena.Jayden si měl vytáhnout jednu otázku,vytáhl a přečetl si jí v duchu:"To je záludná otázka"prohlásil Jayden."Takže ty teda nevíš odpověd?"zeptal se profesor,"Dejte mi chvilku a hned Vám odpovím"řekl Jayden.Profesor si myslel že bude odpověď vědět,protože Jayden byl vždy pohotový.Ale nevěděl tak tedy musela k tabuli jít Bella,přečetla si otázku a hned se musela smát"odpověď se jí zdála totiž moc lehká.
Hned jí řekla a profesor jenom žasnul, co všechno o tom dívka ví. Jayden se bouchal do hlavy o lavici, protože si už vzpomněl, když si šla Bella sednout, jenom se smála, že je lepší než vždycky pohotový Jayden.
Jayden se jenom usmál, protože se už těšil na další hodinu, jak jí to oplatí. Bella i s holkama šla na další hodinu, kde bohužel podle Belly, seděli spolu, ona a Jayden. Holky se o tématu, proč pomáhali Jaydenovi vůbec nevyjadřovaly a tak si Bella řekla, že si počká až po škole.
Hodina ze záčátku probíhala v pohodě....až po chvíli Bellu vyvolala profesorka,Bella nevěla jak z toho ven protože odpověd' neznala a Jayden už se hlásil a věděla že jí to bude chtít oplatit.Bella začala improvizovat a nakonec z ní něco vyšlo,naštěstí to bylo dobře,ale Jayden věděl že se později nachytá...
Jayden čekal celou hodinu, a vyplatilo se mu to. Bella byla opět vyvolaná, ale tentokrát nevěděla vůbec.
On se přihlásil a odpověděl, ale k jeho smůle to spletl a řekl obráceně.
Bella se začala válet smíchy po lavici, k jejímu štěstí to učitelka neviděla.
Jayden se na ní podíval a prohlásil"Nikdo nemůže vše vědět "a vyplázl na ní jazyk.
To se Bella začala smát ještě víc.
" To sice ne, jenže tohle je tvůj oblíbený předmět, tady bys toho měl vědět nejvíc." smála se.

New Life!...společná povídka - 7. kapitola

7. února 2010 v 18:54 | WaLLiKa |  New Life!
Když pro Bellu její otec přijel, musela mu vše vysvětlovat.
"Prostě jsem se omylem řízla o sklíčko o přestávku. Nic jiného v tom prosím tati nehledej." vysvětlovala mu.
Táta jí na to odpověděl:"Dobře Bello, je ti dobře? Když tak ti na to něco najdu v lékárně!"
" Ano je mi dobře, je to jenom trošku hlubší říznutí. Navíc, až se to trošku vstřebá, můžeš mi to kouzlem zaléčit." odpověděla mu.
"Dobře Bello, máš nějaké úkoly? Psala Ti matka? Prý něco chystá, volala mi včera večer, ale nic mi o tom nechtěla prozradit, prý že to řekne až tobě Bello"
Když to Bella uslyšela, běžela k sobě do pokoje a pustila si počítač. Měla štěstí, úkoly žádné neměly. Když se jí počítač načetl, ukázalo se jí, že jí přišly 3 zprávy. Jedna od Liv, která se jí ptala jestli je jí dobře, hnedle jí odpověděla, že ano. Druhá od Jaydena a třetí od matky.
Jayden se taky ptal, jestli je v pořádku. Bella odpověděla, že je. Potom honem otevřela e-mail od mámy byl docela dlouhý, ale Bella měla žízeň tak si šla pro pití. Mezitím jí přišel další e-mail,ale byl to neznámý člověk. Bella přišla a honem šla číst e-mail od mamky.
Stálo tam, že přijede za svou známou do vesnice, ve které teď Bell bydlí. Bude u ní asi měsíc. Doufá, že u ní také několikrát Bella bude spát. Prý se moc těší. Po přečtení šla Bella za otcem. Všechno mu řekla, byl docela naštvaný.
Belle neřekl proč, ale myslel si, že sem její matka jede jako kontrola jak to tam vypadá. Ale Belle o tom neříkal a zeptal se:
"A kdy tedy přijede?"
Bella odpověděla: "Já nevím to mi nenapsala, jdu jí odepsat a zeptám se jí na to."
Tak Bella šla k sobě do pokoje, odepsala matce. Mezitím jí přišel mail od Jaydena, moc se jí omlouval. Ona ovšem byla naštvaná, takže mu neodpustila, jenom mu napsala, ať už jí dá pokoj.
Ale Jayden jí odepsal zpět. A omlouval se znovu, Bella ale zase odepsala, ať jí dá pokoj. A šla se vykoupat.
Po vykoupání už byla hodně unavená, takže jenom vypnula počítač a šla si lehnout. Zdál se jí opět ten divný sen, ovšem tentokrát pokračoval dále.
Ráno když jí zazvonil budík jí přišly dvě smsky jedna od Liv, ať se prý pro ní staví, druhá od Mitchie, že za 20 minut bude u jejího domu a půjdou společně za Liv. Bella si už dopředu myslela, že se jim také něco zdálo, ale nemyslela na to, chtěla se nechat překvapit. Honem se oblékla a šla na snídani a pak ven a vyhlížela Mitchie.
Za chvíli přišla.
" Ahoj, tak rychle jdeme za Liv." tak šly.
"Ahoj holky, tak co sny."řekla Liv.
"Pořád to samé, ovšem se to pomalu vyjasňuje"řekla Bella
Mitchie řekla: "Zdálo se mi o nové schopnosti, ale ještě o ní skoro nic nevím. Jak si na tom Ty Liv?"
"Já jsem na tom úplně stejně jako ty Mitchie." odpověděla Liv.
" Co tvá rána Bell?" zeptala se Liv. Všechny tři se koukly na Belliinu ruku, nic tam nebylo. " Ouu, že by nová schopnost?" zeptala se Bella.
Liv s Mitchie se zeptaly, jestli to byla Bellina schopnost nebo jejího táty.
Bella odpověděla:"Asi má vůbec jsem s tím nic nedělala a najednou je to pryč.
Mitchie prohlásila:"Ale tím se všechno vyjasňuje, všechno do sebe zapadá, jenom jsem ten svůj sen nemohla nějak pochopit. Mitchie se malinko škrábla na ruce, po chvilce to bylo pryč.
Holky chvíli nevěděly vůbec, co na to mají říct. Po chvilce se Mitchie podívala na hodinky a už honem museli do školy. Ve škole měli nejdřív hodinu pauzu což vůbec neočekávali, odpadla jim hodina, takže se šly projít na školní zahradu.
" Takže, obě máte schopnost se léčit a já zase nic." prohodila Liv. V tu chvíli se škrábla o růži na zahradě, ale po chvíli tam také nic neměla. Holky se všechny podívali na sebe a nevěřili tomu, jak můžou mít všechny tři stejnou schopnost a ještě k tomu jí dostat společně.
Vůbec nevěděli, co k tomu mají říct, tak Bell navrhla, že změní téma. Po chvíli zjistila, že nemá udělaný jeden úkol úplně na něj zapomněla. Tak si ho opsala od Liv a Mitchie. Mitchie tam měla spoustu chyb tak si to alespoň opravila.
" Jo, přijede sem moje mamka, zejtra. Přijede asi na měsíc k jedné známé, jmenuje se Kristine Metrová, nevíte kdo to je, něco mi to říká, ale nemůžu si vzpomenout co." řekla Bell. Liv a Mitchie se na sebe koukly a pak jim to došlo.

New Life!...společná povídka - 6. kapitola

7. února 2010 v 18:53 | WaLLiKa |  New Life!
Poslední hodina utekla rychle, ale nemohla si pomoct, Jayden na ní pořád koukal. Vždy pohodil svými černými vlasy a pak zase svůj pohled stočil k ní. Konečně zazvonilo a Bella vzala kolo a jela domů, dnes měli zkrácený den, odpadli jim dvě hodiny, alespoň za to mohla být Bella ráda. Liv a Mit jely s ní, jely pomalu a potom se rozešly a každá jela svou cestou. Doma už byl táta a jako vždy pracoval na něčem na baráku. Pozdravili se a Bella se zeptala, jestli by si mohla dojít do města pro skicák, protože ten starý už pokreslila. Její táta jí řekl, ať se nejdřív nají a podal jí peníze. Když se najedla, vzala kolo a jela do města, táta jí řekl ať koupí ještě máslo a buchty. Když vešla do krámku s občerstvením čekalo jí tam nemilé překvapení. Za pultem stál Jayden, měl to jako brigádu. Bella se snažila zachovat klid a podala mu ty věči, které si vybrala. Ale on nic neřekl a napsal na papírek vše, co chtěl říct, Bella se neudržela a musela se usmát, že Jayden to pořád dodržuje. Byla však ráda a podala mu peníze a šla. Vzala kolo a jela domů, cestou se málem srazila s Liv. Liv měla puštěný MP3 přehrávač, tak si Belly málem ani nevšimla, tak jely pomalu spolu. Bella jí řekla, jak to Jayden všechno dodržuje a Liv se na ní tajnůstkářky podívala, vždy když se takhle dívala, měla skvělý plán.
"Tak dělej vyklop to" nevydržela to Bella. Liv se začala smát nad kamarádky nedočkavostí, ale když viděla Belly vážnou tvář spustila.
Liv spustí: " Napadlo mě, že by na tebe mohl mluvit jedině, když tu bude o škole nebo, když to bude důležité, když ti tolik vadí, že se na tebe pořád dívá, zakaž mu to." Belle se na tváři rozlije usměv. "Skvělej plán, si jednička." smála se Bell.
"Děkuji Bello, to víš já jsem na ztřeštěné nápady." Řekla Liv a také se usmála. Už se začalo stmívat, tak Bella jela honem domů za tátou. Vše mu řekla a on se jen smál.
" Achjo, ty pubertáci jsou čím dál tím horší, a ještě k tomu jsou čarodějky a čarodějové. Copak ti to ještě nedošlo Bello?" smál se její otec.
"Co mi jako mělo dojít?" nechápala Bella.
" Jaydenovi se určitě líbíš" řekl otec. Bella prohodila, že je jí to úplně jedno a šla jíst večeři. Pak honem šla otevřít učebnici kouzel, protože zítra měli psát test. Jak si to přečetla, zavřela knihu a šla spát. Ráno, když vstala, táta tam opět nebyl. Tak se nasnídala a šla si pro kolo, jenže před garáží někdo čekal. Bella ho nejdřív neviděla, ale potom se ho pořádně lekla. Byl tam Jayden,Bella nevěděla co má říct tak naštvaně zařvala.
"Co tady děláš?!"On vzal tužku a papír a začal psát. Pak jí papírek podal. Stálo tam: Včera jsem omylem slyšel váš rozhovor. Tvůj a Livin, tak jsem tu, abys mi to mohla říci. To Bellu dorazilo úpně.
" Co si jako o sobě myslíš?"
Jayden řekl:"Já si o sobě nemyslím nic, ale ty o mě něco ano."Byl naštvaný a řekl.
"Ty mi nemáš co zakazovat kam se mám dívat a kam ne! To by si mi nejdříve musela oči vypíchnout."
To Bellu dorazilo, šla k němu a vlepila mu facku. Pak si vzala svoje kolo a pádila za holkama. Hned jim to řekla a společně se vydaly do školy. Cestou si o tom povídaly, Bella byla pořádně naštvaná. Pak když šly na první dvojhodinovku, nikde ho neviděla. Jenže pak si o hodině moc povídaly, tak se učitelka rozhodla, že je rozsadí. Liv posadila k nějakému klukovi, jenže jeho soused musel k Belle, samozřejmě to byl Jayden. Bella se k němu otočila zády a nic mu neřekla, on mluvil a chtěl mít dobrou známku, ale jí už to bylo jedno. Rozhodla se, že se přihlásí a řekne že jí Jayden otravuje,ale učitelka řekla, že si ničeho nevšimla. Pak zazvonilo, Bella se už chtěla stěhovat, jenže pak si uvědomila, že mají 2-hodinovku, takže s ním bude muset sedět ještě jednu hodinu. Jayden na ní pořád mluvil, Bellu už to pěkně štvalo, nevěděla, co má dělat, aby už byl zticha. A jak byla tak naštvaná nechtěně se řízla o sklíčko které leželo na zemi, Jayden jí to chtěl hned zalepit a pomoc jí protože to byla docela hluboká rána.
"Dej mi pokoj! Než bych si to od tebe nechala ošetřit radši vykrvácím."řekla Bella. Liv a Mit zavolali učitelku a ta už si vzala Bellu na starost. Nakonec to Belle jedině prospělo, nemusela na další hodinu už sedět s Jaydenem ale odvezli jí domů.

New Life!...společná povídka - 5. kapitola

7. února 2010 v 18:51 | WaLLiKa |  New Life!
Doma si Bella udělala večeři a jak jí táta psal, jemu nechala na kredenci jeho jídlo s papírkem: Nečekala jsem na tebe, jak jsi chtěl, tohle si hoď do mikrovlnky až přijdeš, Dobrou chuť.
Bella se stavila v koupelně a honem šla zapnou počítač,čekala než se zapne a načte se jí e-mail trvalo to dlouho.Až se to načetlo nové 3 e-maily...
Jeden byl od mámy..ptala se jak se Bella už zabydlela, co nová škola, jestli má nějaké kamarády, hned jí odpověděla, ale o svých dnešních problémech jí radši nepsala.
Další 2 byůli od Liv a Mit,obě se jí omlouvali,ale Balla už nebyla naštvaná.Ale řekla si že si počká na omluvu osobně že jim psát nebude.
Potom Bella vypnula počítač a protože byla už dost vyčerpaná, lehla si do postele, ale ještě předtím si připravila věci na zítřek. Pak si lehla do postele a hned usnula.
V noci přišel táta a dal to do mikrovlnky jak mu Bella napsala,jelikož foukal vítr Bella měla pootevřené takže jí táta nechtěně probudil.
Bella vstala z postele a šla za tátou. Ten se jí zeptal co bylo ve škole, Bella to už nevydržela a řekla mu vše, i o svých snech.
Táta jí řekl že je to u ní takřka normální,ale divil se proč tolik nesnáší kluky.Zeptal se jí na to ale ani ona neokázala najít správnou odpověď.
Koktala, její táta pochopil, že vlastně ani ona sama neví proč. Vzal jí do náruče a odnesl jí do jejího pokoje, cestou jí vysvětlil, že kluci nejsou takoví, jak si ona myslela, ale stejně to Jaydenovi jen tak neprojde, Bella bude hrát dál svou hru.
Bella si lehla,táta shasnul a šlo se spát.2 den ráno Bella jela déle aby nemusel a jet na proti Liv ani Mit.
Před školou si zamkla kolo a šla do své třídy. Ve třídě se posadila, po chvíli přišly Liv a Mitchie. Obě se posadily a čekaly co se bude dít.
Jenže se nic nedělo,protože Bella je takový člověk který nikdy nezačne ale ani Liv a Mit se nechtělo začínat.Po chvíli se Liv a Mit omluvily.Bella odpověděla.
Potom zazvonilo na hodinu, přišla učitelka, měli hodinu, kde poznávali různé démony. Učitelka si někoho vyvolala k tabuli, vyvolala jeho.
Jayden přistoupil k tabuli a mluvil jako rádio,měl všechno správně,pořád se díval na Bellu a ona mu jeho pohled vracela takovým oo kterém se říká že vraždí...
Jayden byl ale pořád v klidu, Bella ho nechápala, ale nervovalo ji to. V tu chvíli zazvonilo na přestávku. Konečně, řekla si Bella, konečně na něj nebude muset zírat, ale to se mýlila, protože ji Jayden doběhl a otočil si ji k sobě, pořád jí držel, ale pevně aby se mu nevysmekla.
Ona se ho tedy zeptala co chce,Jayden řekl že chce aby s ním mluvila a alespoň mu vysvětlila proč s ním nechce mluvit.Bella odsekla"Protože nesnáším kluky!." Jayden ale řekl že on je úplně normální že se ho nemusí bát,jen že by jí chtěl pochopit...
" Ale já nechci, abys mě pochopil. Už to chápeš, nechci s tebou mít nic společného chápeš to? Dej mi už konečně pokoj!" začala na něj křičet, protože už se neudržela
Jayden se na ní podíval záhaným pohledem a šel pryč,Bellu docela mrzelo co mu řekla,sama nechápala proč je taková a proč kluky nesnáší...Na další hodině kdy museli být spolui ce dvojici se mu omluvila...
Jayden se pousmál, ach ty holky, myslel si. " Sice se ti omlouvám, ale prosím nemluv na mě. Já nevím proč, ale prostě kluky nesnáším. Nechci se s tebou bavit." řekla mu. Jayden se záhadně pousmál a řekl, že na ni nebude mluvit.
Ale Jayden si umí vždy poradit říkal že nebude mluvit tak aby měli dobrou známku alepspoň psal co si mslí Bella jen kroutila hlavou jestli ano nebo ne.Konečně byla hodina pryč a šla s holkama na zahradu všechno jim pověděla.Liv a Mit byli moc rády že se Bella baví alespoň s nimi.Ale už zase zazvonilo na další hodinu která byla u poslední tak honem letěli aby nezmeškaly.

New Life!...společná povídka - 4. kapitola

7. února 2010 v 18:50 | WaLLiKa |  New Life!
Hodina skončila Jayden se pořád držel blízko Belli a díval se na ní takřka naštvaně...
Bella, která si byla vědoma, toho, že jí Jayden sleduje, odcupitala ven, na zahradu.
Bylo jí to však k ničemu,Jayden šel s kámošema směrem za ní a tvářil se jako že o ní vůbec neví...
Bella se posadila k Liv a Mit a řekla jim o Jaydenovi, že už ho má plné zuby, ale ony nechápaly, proč kluky tolik nesnáší.
Mit s Liv se zeptali Belli proč tolik nesnáší kluky,Bella odpověděla až po chvíli nejdřív se dívala nějak mimo jakoby byla v tramzu...
Mit s Liv se zeptali Belli proč tolik nesnáší kluky,Bella odpověděla až po chvíli nejdřív se dívala nějak mimo jakoby byla v tramzu...
" Totiž, nesnáším je, protože....prostě je nesnáším." snažila se neodpovědět Bella
A řekla že se o tom už nechce bavit,že chce jen zmizet pryč aby nebyli blízko nich.tak se sebrali a šly se projít měli velkou přestávku takže měli ještě dost času.
Pořád si o něčem povídaly, když v tu chvíli zazvonilo na hodinu, dívky se sebraly a rychle utíkaly na hodinu, kde zas Bella musela vidět Jaydena.
Bella se snažila ho vymazat z okolí jako že tam vůbec není,ale moc se jí to nedařilo cítila jak se jeho pohledy zapodávají do ní jako kdyby jí podal nožem...
Když přišla učitelka, napsala na tabuli co budou dnes probírat. Stálo tam: Kouzla v praxi. Potom řekla, udělejte si dvojice.
Což byl velký průšvih protože je rozdělovala ona,Mit byla s Liv a na Bellu zbyl Jayden .Jako ve zlém snu...
Jako na trní přešla k němu. Nehodlala se s ním ale vybavovat, ale hned jak k němu přešla, Jayden spustil.
"Jestli chceš mít dobrou známku musíš se mnou mluvit!" Bella řekla že si radši nechá dát špatnou známku...
" Ty možná si necháš dát špatnou, ale já ne." řekl na to. "Dobře budu s tebou mluvit, ale jen na tuhle hodinu, pak je konec."Jayden se pousmál,a hned spustil výklad jak to mají asi udělat.
Bella jen zakroutila hlavou, a spustila si své. Jayden se na ní jen díval a poslouchal a myslel si své.
Učitelka k nim přistoupila a ptala se jich jak na tom jsou,Bella jí řekla co si myslí.Jayden jí však přerušil a řekl svůj názor,učitelka řekla ať si to oba ještě rozmyslí!
Tak se tam oba začali hádat. Liv a Mitchie se na ně koukly a začaly se smát. "Myslím, že jim to spolu sluší." poznamenala Liv.
Bella jí slyšela otočila se na ní a řekla"Tak to teda nikdy já prostě kluky nesnáším už mi všichni dejte pokoj!" Otočila se a řekla že má něco ve skříni a na chvíli se vypařila ze třídy...
Bella se uklidnila, přivolala si svou schopností, kterou se už naučila ovládat nějakou knihu o tom a šla zpátky do třídy. Pořád byla naštvaná jak na Liv a Mitchie, tak na Jaydena.
Na nikoho se ani nepodívala,učitelka se jí šla zeptat jak na tom jsou a Bella jí řekla to co si o tom přečetla.Učitelka jí pochválila že prý tak přesnou odpově neměl ještě nikdo...
Po chvíli zazvonilo, Bella se sebrala, utíkala pro kolo. Potom na něj nasedla a rychle jela domů.
Liv a Mit rychle jeli za ní ale Bella to vzala skratkou takže jí nedohnali.A jeli domu doufali že zítra už nebude tolik naštvaná.

New Life!...společná povídka - 3. kapitola

7. února 2010 v 18:49 | WaLLiKa |  New Life!
Druhý den ráno když se Bella probudila otec už nebyl doma jel dnes dříve do práce,na stole ležela snídaně a vedle ní papír že se vrátí až na večer ať na něj nečeká s večeří.
Tak se Bella nasnídala a šla si pro kolo. V garáži na ní čekalo překvaní, její kolo, bylo vylepšené a zeleno-červené, přesně tak, jak vždy chtěla.
Byla moc překvapená,sedla na kolo a jela na proti Liv a Mit,nejdříve jela za liv měla to k ní blíže.
Když dojela k Liv před dům, už tam na ní čekala, tak sedla i ona na kolo a spolu jeli pro Mitchie. Mitchie na ně už taky čekala, takže do školy dorazili docela brzy
Jelikož tam byl brzy nebylo tam ještě moc lidí,tak měli čas si popovídat o tom co se jim zase zdálo.
Začala Bella, opět se jí zdálo o Jaydenovi, ale tentokrát si s ním v tom snu normálně povídala.
Pak se přidala Liv,tentokrát se jí zdálo úplně něco jiného potkala v tom snu nějakého temného muže a ten jí začal honit,pak prý zakopla už by jí chytl,ale Liv se probudila...
A nakonec i Mitchie, té se zdálo o tom, jak jí a její matku honí vlkodlak, ale pak se z její matky také stal vlkodlak, málem jí už sežrali, ale Mitchie se také probudila...
Tak nakonec nejlepší sen se zdál Belle,ale Bella pořás vůbec pořádně nevěděla kdo ten kluk je.Holky už museli na hodinu,teď jim začínala chemie ani jedna z nich neměla chemii ráda.
Tak nakonec nejlepší sen se zdál Belle,ale Bella pořás vůbec pořádně nevěděla kdo ten kluk je.Holky už museli na hodinu,teď jim začínala chemie ani jedna z nich neměla chemii ráda.
Tahle čarodějná chemie, byla vlastně o tom, jak smíchat pořádně prvky v lektvarech. Obvykle to bavilo čaroděje, čarodějky to moc nemuseli, ty spíše rovnou vyráběly lektvary. Proto ani Bell, Liv a Mit ji neměly moc rády.
Ta hodina jejich chemie se jim zdála strašně moc douhá,nakonec ale utekla a měli přestávku.Liv a Mit se chtěli jít nasvačit ale Bella šla pořád jedným směrem protože tam viděla toho kluka z jejího snu.
V té chvíli si Belly ten kluk, co se jmenoval Jayden, všimnul, šel k ní a začal na ní mluvit. Bella mu jenom řekla ať jí dá pokoj, protože kluky nesnáší.
Jayden se zarazil,Bella se otočila a šla zpět za holkama a řekla jim že to je ten kluk o kterém se jí zdálo.
"No tak počkej, já jsem Jayden Metr. Jen jsem se chtěl seznámit." řekl a běžel za ní.
Bella se k němu otočila tády a dělala jako že ho neslyší,Jayden jí obešel a řekl jí to znovu.Bella odpověděla že ona se s ním ale seznáit nechce,protože kluky nesnáší ať si jde otravovat jinam.
Ale Jayden se nedal jen tak odbýt, a pořád tam stál a koukal se na ní, což jí hodně vadilo.
Bella se otočila a řekla holkám že už půjdou do své čarodějnické třídy,protože jim za chvíli začíná hodina tak aby se stihly připravit.
Jenže zapomněla na to, že Jayden chodí do stejné třídy, jako ony, takže šel celou dobu za nimi. Bella už byla dost naštvaná, otočila se na něj a změřila si ho, a zakšlebila se na něj, potom se opět otočila na Liv a Mitchie.
A řekla že půjdou rychleji,ale Jayden šel pořád za nimi a taky zrychloval.Tak si alepoň Bella s holkama sedla na opačnou stranu třídy,Bella už byla pořádně naštvaná.

New Life!...společná povídka - 2. kapitola

7. února 2010 v 18:49 | WaLLiKa |  New Life!

Když Bella ráno vstala, její táta ještě spal, tak se rozhodla, že mu udělá snídani.

K snídani mu udělala míchaná vajíčka,protože měli úplně prázdný špajz.

Potom si šla pro kolo, zamkla dům a pomalu odjela, pořád myslela na ten sen, nemohla ho dostat z hlavy.

Jela brzy ráno takže u školy zatím skoro nikdo nebyl,rozhodla se že půjde na proti Liv.

Tak pomalu šla až došla k jejímu domu, zazvonila a čekala až vyjde, když vyšla, domluvili se že půjdou ještě pro Mitchie, než se pustí do konverzace o novýh schopnostech.

Liv si také vzala kolo a jei za Mitchie,u jejího domu zazvonily chvíli trvalo než někdo vyšel.Vyšel její otec a řekl"Mitchie je ještě v koupelně cvíli počkejte holky."

Tak čekali, nic neříkali, a pak Bella řekla Liv o svém snu. " Proč mě se zdá o klukovi, vždyť já je nesnáším? " ptala se pořád dokola. Liv to také nechápala, nakonec vyšla Mitchie a tak se zeptali i jí, ae ta také nevěděla, nakonec si i Mit vzala kolo, a spolu jeli do školy.

U školy už bylo pár lidí,hodina jim začínala až za čtvrt hodiny,tak se vrátily ke konverzaci a teď svůj sen pověděla Liv.

" V tom snu, jsem byla na krásné louce, ale najednou, jsem tam uviděla lišku. Potom se ta liška proměnila ve vlkodlaka.

Ten vlkodlak v kterého se proměnila sežral malého králíčka který stál u tůně.

A pak jsem se probudila a co ty Mitchie, jaký jsi měla ty sen? " a tak jim nakonec svůj sen řekla Mitchie.

Říkala že se jí zdálo že stojí sama na okraji skály najdenou tam příde takový podivný kluk a schodí jí dolů,Mitchie se drží za malinký kořen který vačnívá se stromu.

Pak se prý také probudila, levitovala nad postelí. Liv se probudila a ....lítali jí jiskry z rukou,tak si musela vzít do školy rukavice.

A tak jim pověděla i Bella svou schopnost.

Říkala že se ráno probudila a stalo se jí že se podívala na knihu a myslela si že si pro ní dojde ale jen se na ní podívala a držela jí v ruce...

Pak spolu šli na první hodinu, měli Vaření Lektvarů. Když vešli do třídy, Bella se náhle zastavila. Uviděla ho, toho kluka ze snu. Liv a Mit, se take zastavili a sledovali na co tak zírá, pak jim to došlo.

" To je Jayden Metr." řekla Liv.