Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

New Life!...společná povídka - 3. kapitola

7. února 2010 v 18:49 | WaLLiKa |  New Life!
Druhý den ráno když se Bella probudila otec už nebyl doma jel dnes dříve do práce,na stole ležela snídaně a vedle ní papír že se vrátí až na večer ať na něj nečeká s večeří.
Tak se Bella nasnídala a šla si pro kolo. V garáži na ní čekalo překvaní, její kolo, bylo vylepšené a zeleno-červené, přesně tak, jak vždy chtěla.
Byla moc překvapená,sedla na kolo a jela na proti Liv a Mit,nejdříve jela za liv měla to k ní blíže.
Když dojela k Liv před dům, už tam na ní čekala, tak sedla i ona na kolo a spolu jeli pro Mitchie. Mitchie na ně už taky čekala, takže do školy dorazili docela brzy
Jelikož tam byl brzy nebylo tam ještě moc lidí,tak měli čas si popovídat o tom co se jim zase zdálo.
Začala Bella, opět se jí zdálo o Jaydenovi, ale tentokrát si s ním v tom snu normálně povídala.
Pak se přidala Liv,tentokrát se jí zdálo úplně něco jiného potkala v tom snu nějakého temného muže a ten jí začal honit,pak prý zakopla už by jí chytl,ale Liv se probudila...
A nakonec i Mitchie, té se zdálo o tom, jak jí a její matku honí vlkodlak, ale pak se z její matky také stal vlkodlak, málem jí už sežrali, ale Mitchie se také probudila...
Tak nakonec nejlepší sen se zdál Belle,ale Bella pořás vůbec pořádně nevěděla kdo ten kluk je.Holky už museli na hodinu,teď jim začínala chemie ani jedna z nich neměla chemii ráda.
Tak nakonec nejlepší sen se zdál Belle,ale Bella pořás vůbec pořádně nevěděla kdo ten kluk je.Holky už museli na hodinu,teď jim začínala chemie ani jedna z nich neměla chemii ráda.
Tahle čarodějná chemie, byla vlastně o tom, jak smíchat pořádně prvky v lektvarech. Obvykle to bavilo čaroděje, čarodějky to moc nemuseli, ty spíše rovnou vyráběly lektvary. Proto ani Bell, Liv a Mit ji neměly moc rády.
Ta hodina jejich chemie se jim zdála strašně moc douhá,nakonec ale utekla a měli přestávku.Liv a Mit se chtěli jít nasvačit ale Bella šla pořád jedným směrem protože tam viděla toho kluka z jejího snu.
V té chvíli si Belly ten kluk, co se jmenoval Jayden, všimnul, šel k ní a začal na ní mluvit. Bella mu jenom řekla ať jí dá pokoj, protože kluky nesnáší.
Jayden se zarazil,Bella se otočila a šla zpět za holkama a řekla jim že to je ten kluk o kterém se jí zdálo.
"No tak počkej, já jsem Jayden Metr. Jen jsem se chtěl seznámit." řekl a běžel za ní.
Bella se k němu otočila tády a dělala jako že ho neslyší,Jayden jí obešel a řekl jí to znovu.Bella odpověděla že ona se s ním ale seznáit nechce,protože kluky nesnáší ať si jde otravovat jinam.
Ale Jayden se nedal jen tak odbýt, a pořád tam stál a koukal se na ní, což jí hodně vadilo.
Bella se otočila a řekla holkám že už půjdou do své čarodějnické třídy,protože jim za chvíli začíná hodina tak aby se stihly připravit.
Jenže zapomněla na to, že Jayden chodí do stejné třídy, jako ony, takže šel celou dobu za nimi. Bella už byla dost naštvaná, otočila se na něj a změřila si ho, a zakšlebila se na něj, potom se opět otočila na Liv a Mitchie.
A řekla že půjdou rychleji,ale Jayden šel pořád za nimi a taky zrychloval.Tak si alepoň Bella s holkama sedla na opačnou stranu třídy,Bella už byla pořádně naštvaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MoniQuEeE MoniQuEeE | Web | 7. února 2010 v 18:52 | Reagovat

KwAsA bLoG->♥->upO mOoOc->♫->tk PpQ MoOon.iQuEeE!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama