Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

New Life!...společná povídka - 4. kapitola

7. února 2010 v 18:50 | WaLLiKa |  New Life!
Hodina skončila Jayden se pořád držel blízko Belli a díval se na ní takřka naštvaně...
Bella, která si byla vědoma, toho, že jí Jayden sleduje, odcupitala ven, na zahradu.
Bylo jí to však k ničemu,Jayden šel s kámošema směrem za ní a tvářil se jako že o ní vůbec neví...
Bella se posadila k Liv a Mit a řekla jim o Jaydenovi, že už ho má plné zuby, ale ony nechápaly, proč kluky tolik nesnáší.
Mit s Liv se zeptali Belli proč tolik nesnáší kluky,Bella odpověděla až po chvíli nejdřív se dívala nějak mimo jakoby byla v tramzu...
Mit s Liv se zeptali Belli proč tolik nesnáší kluky,Bella odpověděla až po chvíli nejdřív se dívala nějak mimo jakoby byla v tramzu...
" Totiž, nesnáším je, protože....prostě je nesnáším." snažila se neodpovědět Bella
A řekla že se o tom už nechce bavit,že chce jen zmizet pryč aby nebyli blízko nich.tak se sebrali a šly se projít měli velkou přestávku takže měli ještě dost času.
Pořád si o něčem povídaly, když v tu chvíli zazvonilo na hodinu, dívky se sebraly a rychle utíkaly na hodinu, kde zas Bella musela vidět Jaydena.
Bella se snažila ho vymazat z okolí jako že tam vůbec není,ale moc se jí to nedařilo cítila jak se jeho pohledy zapodávají do ní jako kdyby jí podal nožem...
Když přišla učitelka, napsala na tabuli co budou dnes probírat. Stálo tam: Kouzla v praxi. Potom řekla, udělejte si dvojice.
Což byl velký průšvih protože je rozdělovala ona,Mit byla s Liv a na Bellu zbyl Jayden .Jako ve zlém snu...
Jako na trní přešla k němu. Nehodlala se s ním ale vybavovat, ale hned jak k němu přešla, Jayden spustil.
"Jestli chceš mít dobrou známku musíš se mnou mluvit!" Bella řekla že si radši nechá dát špatnou známku...
" Ty možná si necháš dát špatnou, ale já ne." řekl na to. "Dobře budu s tebou mluvit, ale jen na tuhle hodinu, pak je konec."Jayden se pousmál,a hned spustil výklad jak to mají asi udělat.
Bella jen zakroutila hlavou, a spustila si své. Jayden se na ní jen díval a poslouchal a myslel si své.
Učitelka k nim přistoupila a ptala se jich jak na tom jsou,Bella jí řekla co si myslí.Jayden jí však přerušil a řekl svůj názor,učitelka řekla ať si to oba ještě rozmyslí!
Tak se tam oba začali hádat. Liv a Mitchie se na ně koukly a začaly se smát. "Myslím, že jim to spolu sluší." poznamenala Liv.
Bella jí slyšela otočila se na ní a řekla"Tak to teda nikdy já prostě kluky nesnáším už mi všichni dejte pokoj!" Otočila se a řekla že má něco ve skříni a na chvíli se vypařila ze třídy...
Bella se uklidnila, přivolala si svou schopností, kterou se už naučila ovládat nějakou knihu o tom a šla zpátky do třídy. Pořád byla naštvaná jak na Liv a Mitchie, tak na Jaydena.
Na nikoho se ani nepodívala,učitelka se jí šla zeptat jak na tom jsou a Bella jí řekla to co si o tom přečetla.Učitelka jí pochválila že prý tak přesnou odpově neměl ještě nikdo...
Po chvíli zazvonilo, Bella se sebrala, utíkala pro kolo. Potom na něj nasedla a rychle jela domů.
Liv a Mit rychle jeli za ní ale Bella to vzala skratkou takže jí nedohnali.A jeli domu doufali že zítra už nebude tolik naštvaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama