Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

New Life!...společná povídka - 5. kapitola

7. února 2010 v 18:51 | WaLLiKa |  New Life!
Doma si Bella udělala večeři a jak jí táta psal, jemu nechala na kredenci jeho jídlo s papírkem: Nečekala jsem na tebe, jak jsi chtěl, tohle si hoď do mikrovlnky až přijdeš, Dobrou chuť.
Bella se stavila v koupelně a honem šla zapnou počítač,čekala než se zapne a načte se jí e-mail trvalo to dlouho.Až se to načetlo nové 3 e-maily...
Jeden byl od mámy..ptala se jak se Bella už zabydlela, co nová škola, jestli má nějaké kamarády, hned jí odpověděla, ale o svých dnešních problémech jí radši nepsala.
Další 2 byůli od Liv a Mit,obě se jí omlouvali,ale Balla už nebyla naštvaná.Ale řekla si že si počká na omluvu osobně že jim psát nebude.
Potom Bella vypnula počítač a protože byla už dost vyčerpaná, lehla si do postele, ale ještě předtím si připravila věci na zítřek. Pak si lehla do postele a hned usnula.
V noci přišel táta a dal to do mikrovlnky jak mu Bella napsala,jelikož foukal vítr Bella měla pootevřené takže jí táta nechtěně probudil.
Bella vstala z postele a šla za tátou. Ten se jí zeptal co bylo ve škole, Bella to už nevydržela a řekla mu vše, i o svých snech.
Táta jí řekl že je to u ní takřka normální,ale divil se proč tolik nesnáší kluky.Zeptal se jí na to ale ani ona neokázala najít správnou odpověď.
Koktala, její táta pochopil, že vlastně ani ona sama neví proč. Vzal jí do náruče a odnesl jí do jejího pokoje, cestou jí vysvětlil, že kluci nejsou takoví, jak si ona myslela, ale stejně to Jaydenovi jen tak neprojde, Bella bude hrát dál svou hru.
Bella si lehla,táta shasnul a šlo se spát.2 den ráno Bella jela déle aby nemusel a jet na proti Liv ani Mit.
Před školou si zamkla kolo a šla do své třídy. Ve třídě se posadila, po chvíli přišly Liv a Mitchie. Obě se posadily a čekaly co se bude dít.
Jenže se nic nedělo,protože Bella je takový člověk který nikdy nezačne ale ani Liv a Mit se nechtělo začínat.Po chvíli se Liv a Mit omluvily.Bella odpověděla.
Potom zazvonilo na hodinu, přišla učitelka, měli hodinu, kde poznávali různé démony. Učitelka si někoho vyvolala k tabuli, vyvolala jeho.
Jayden přistoupil k tabuli a mluvil jako rádio,měl všechno správně,pořád se díval na Bellu a ona mu jeho pohled vracela takovým oo kterém se říká že vraždí...
Jayden byl ale pořád v klidu, Bella ho nechápala, ale nervovalo ji to. V tu chvíli zazvonilo na přestávku. Konečně, řekla si Bella, konečně na něj nebude muset zírat, ale to se mýlila, protože ji Jayden doběhl a otočil si ji k sobě, pořád jí držel, ale pevně aby se mu nevysmekla.
Ona se ho tedy zeptala co chce,Jayden řekl že chce aby s ním mluvila a alespoň mu vysvětlila proč s ním nechce mluvit.Bella odsekla"Protože nesnáším kluky!." Jayden ale řekl že on je úplně normální že se ho nemusí bát,jen že by jí chtěl pochopit...
" Ale já nechci, abys mě pochopil. Už to chápeš, nechci s tebou mít nic společného chápeš to? Dej mi už konečně pokoj!" začala na něj křičet, protože už se neudržela
Jayden se na ní podíval záhaným pohledem a šel pryč,Bellu docela mrzelo co mu řekla,sama nechápala proč je taková a proč kluky nesnáší...Na další hodině kdy museli být spolui ce dvojici se mu omluvila...
Jayden se pousmál, ach ty holky, myslel si. " Sice se ti omlouvám, ale prosím nemluv na mě. Já nevím proč, ale prostě kluky nesnáším. Nechci se s tebou bavit." řekla mu. Jayden se záhadně pousmál a řekl, že na ni nebude mluvit.
Ale Jayden si umí vždy poradit říkal že nebude mluvit tak aby měli dobrou známku alepspoň psal co si mslí Bella jen kroutila hlavou jestli ano nebo ne.Konečně byla hodina pryč a šla s holkama na zahradu všechno jim pověděla.Liv a Mit byli moc rády že se Bella baví alespoň s nimi.Ale už zase zazvonilo na další hodinu která byla u poslední tak honem letěli aby nezmeškaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama