Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

New Life!...společná povídka - 6. kapitola

7. února 2010 v 18:53 | WaLLiKa |  New Life!
Poslední hodina utekla rychle, ale nemohla si pomoct, Jayden na ní pořád koukal. Vždy pohodil svými černými vlasy a pak zase svůj pohled stočil k ní. Konečně zazvonilo a Bella vzala kolo a jela domů, dnes měli zkrácený den, odpadli jim dvě hodiny, alespoň za to mohla být Bella ráda. Liv a Mit jely s ní, jely pomalu a potom se rozešly a každá jela svou cestou. Doma už byl táta a jako vždy pracoval na něčem na baráku. Pozdravili se a Bella se zeptala, jestli by si mohla dojít do města pro skicák, protože ten starý už pokreslila. Její táta jí řekl, ať se nejdřív nají a podal jí peníze. Když se najedla, vzala kolo a jela do města, táta jí řekl ať koupí ještě máslo a buchty. Když vešla do krámku s občerstvením čekalo jí tam nemilé překvapení. Za pultem stál Jayden, měl to jako brigádu. Bella se snažila zachovat klid a podala mu ty věči, které si vybrala. Ale on nic neřekl a napsal na papírek vše, co chtěl říct, Bella se neudržela a musela se usmát, že Jayden to pořád dodržuje. Byla však ráda a podala mu peníze a šla. Vzala kolo a jela domů, cestou se málem srazila s Liv. Liv měla puštěný MP3 přehrávač, tak si Belly málem ani nevšimla, tak jely pomalu spolu. Bella jí řekla, jak to Jayden všechno dodržuje a Liv se na ní tajnůstkářky podívala, vždy když se takhle dívala, měla skvělý plán.
"Tak dělej vyklop to" nevydržela to Bella. Liv se začala smát nad kamarádky nedočkavostí, ale když viděla Belly vážnou tvář spustila.
Liv spustí: " Napadlo mě, že by na tebe mohl mluvit jedině, když tu bude o škole nebo, když to bude důležité, když ti tolik vadí, že se na tebe pořád dívá, zakaž mu to." Belle se na tváři rozlije usměv. "Skvělej plán, si jednička." smála se Bell.
"Děkuji Bello, to víš já jsem na ztřeštěné nápady." Řekla Liv a také se usmála. Už se začalo stmívat, tak Bella jela honem domů za tátou. Vše mu řekla a on se jen smál.
" Achjo, ty pubertáci jsou čím dál tím horší, a ještě k tomu jsou čarodějky a čarodějové. Copak ti to ještě nedošlo Bello?" smál se její otec.
"Co mi jako mělo dojít?" nechápala Bella.
" Jaydenovi se určitě líbíš" řekl otec. Bella prohodila, že je jí to úplně jedno a šla jíst večeři. Pak honem šla otevřít učebnici kouzel, protože zítra měli psát test. Jak si to přečetla, zavřela knihu a šla spát. Ráno, když vstala, táta tam opět nebyl. Tak se nasnídala a šla si pro kolo, jenže před garáží někdo čekal. Bella ho nejdřív neviděla, ale potom se ho pořádně lekla. Byl tam Jayden,Bella nevěděla co má říct tak naštvaně zařvala.
"Co tady děláš?!"On vzal tužku a papír a začal psát. Pak jí papírek podal. Stálo tam: Včera jsem omylem slyšel váš rozhovor. Tvůj a Livin, tak jsem tu, abys mi to mohla říci. To Bellu dorazilo úpně.
" Co si jako o sobě myslíš?"
Jayden řekl:"Já si o sobě nemyslím nic, ale ty o mě něco ano."Byl naštvaný a řekl.
"Ty mi nemáš co zakazovat kam se mám dívat a kam ne! To by si mi nejdříve musela oči vypíchnout."
To Bellu dorazilo, šla k němu a vlepila mu facku. Pak si vzala svoje kolo a pádila za holkama. Hned jim to řekla a společně se vydaly do školy. Cestou si o tom povídaly, Bella byla pořádně naštvaná. Pak když šly na první dvojhodinovku, nikde ho neviděla. Jenže pak si o hodině moc povídaly, tak se učitelka rozhodla, že je rozsadí. Liv posadila k nějakému klukovi, jenže jeho soused musel k Belle, samozřejmě to byl Jayden. Bella se k němu otočila zády a nic mu neřekla, on mluvil a chtěl mít dobrou známku, ale jí už to bylo jedno. Rozhodla se, že se přihlásí a řekne že jí Jayden otravuje,ale učitelka řekla, že si ničeho nevšimla. Pak zazvonilo, Bella se už chtěla stěhovat, jenže pak si uvědomila, že mají 2-hodinovku, takže s ním bude muset sedět ještě jednu hodinu. Jayden na ní pořád mluvil, Bellu už to pěkně štvalo, nevěděla, co má dělat, aby už byl zticha. A jak byla tak naštvaná nechtěně se řízla o sklíčko které leželo na zemi, Jayden jí to chtěl hned zalepit a pomoc jí protože to byla docela hluboká rána.
"Dej mi pokoj! Než bych si to od tebe nechala ošetřit radši vykrvácím."řekla Bella. Liv a Mit zavolali učitelku a ta už si vzala Bellu na starost. Nakonec to Belle jedině prospělo, nemusela na další hodinu už sedět s Jaydenem ale odvezli jí domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama