Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

New Life!...společná povídka - 7. kapitola

7. února 2010 v 18:54 | WaLLiKa |  New Life!
Když pro Bellu její otec přijel, musela mu vše vysvětlovat.
"Prostě jsem se omylem řízla o sklíčko o přestávku. Nic jiného v tom prosím tati nehledej." vysvětlovala mu.
Táta jí na to odpověděl:"Dobře Bello, je ti dobře? Když tak ti na to něco najdu v lékárně!"
" Ano je mi dobře, je to jenom trošku hlubší říznutí. Navíc, až se to trošku vstřebá, můžeš mi to kouzlem zaléčit." odpověděla mu.
"Dobře Bello, máš nějaké úkoly? Psala Ti matka? Prý něco chystá, volala mi včera večer, ale nic mi o tom nechtěla prozradit, prý že to řekne až tobě Bello"
Když to Bella uslyšela, běžela k sobě do pokoje a pustila si počítač. Měla štěstí, úkoly žádné neměly. Když se jí počítač načetl, ukázalo se jí, že jí přišly 3 zprávy. Jedna od Liv, která se jí ptala jestli je jí dobře, hnedle jí odpověděla, že ano. Druhá od Jaydena a třetí od matky.
Jayden se taky ptal, jestli je v pořádku. Bella odpověděla, že je. Potom honem otevřela e-mail od mámy byl docela dlouhý, ale Bella měla žízeň tak si šla pro pití. Mezitím jí přišel další e-mail,ale byl to neznámý člověk. Bella přišla a honem šla číst e-mail od mamky.
Stálo tam, že přijede za svou známou do vesnice, ve které teď Bell bydlí. Bude u ní asi měsíc. Doufá, že u ní také několikrát Bella bude spát. Prý se moc těší. Po přečtení šla Bella za otcem. Všechno mu řekla, byl docela naštvaný.
Belle neřekl proč, ale myslel si, že sem její matka jede jako kontrola jak to tam vypadá. Ale Belle o tom neříkal a zeptal se:
"A kdy tedy přijede?"
Bella odpověděla: "Já nevím to mi nenapsala, jdu jí odepsat a zeptám se jí na to."
Tak Bella šla k sobě do pokoje, odepsala matce. Mezitím jí přišel mail od Jaydena, moc se jí omlouval. Ona ovšem byla naštvaná, takže mu neodpustila, jenom mu napsala, ať už jí dá pokoj.
Ale Jayden jí odepsal zpět. A omlouval se znovu, Bella ale zase odepsala, ať jí dá pokoj. A šla se vykoupat.
Po vykoupání už byla hodně unavená, takže jenom vypnula počítač a šla si lehnout. Zdál se jí opět ten divný sen, ovšem tentokrát pokračoval dále.
Ráno když jí zazvonil budík jí přišly dvě smsky jedna od Liv, ať se prý pro ní staví, druhá od Mitchie, že za 20 minut bude u jejího domu a půjdou společně za Liv. Bella si už dopředu myslela, že se jim také něco zdálo, ale nemyslela na to, chtěla se nechat překvapit. Honem se oblékla a šla na snídani a pak ven a vyhlížela Mitchie.
Za chvíli přišla.
" Ahoj, tak rychle jdeme za Liv." tak šly.
"Ahoj holky, tak co sny."řekla Liv.
"Pořád to samé, ovšem se to pomalu vyjasňuje"řekla Bella
Mitchie řekla: "Zdálo se mi o nové schopnosti, ale ještě o ní skoro nic nevím. Jak si na tom Ty Liv?"
"Já jsem na tom úplně stejně jako ty Mitchie." odpověděla Liv.
" Co tvá rána Bell?" zeptala se Liv. Všechny tři se koukly na Belliinu ruku, nic tam nebylo. " Ouu, že by nová schopnost?" zeptala se Bella.
Liv s Mitchie se zeptaly, jestli to byla Bellina schopnost nebo jejího táty.
Bella odpověděla:"Asi má vůbec jsem s tím nic nedělala a najednou je to pryč.
Mitchie prohlásila:"Ale tím se všechno vyjasňuje, všechno do sebe zapadá, jenom jsem ten svůj sen nemohla nějak pochopit. Mitchie se malinko škrábla na ruce, po chvilce to bylo pryč.
Holky chvíli nevěděly vůbec, co na to mají říct. Po chvilce se Mitchie podívala na hodinky a už honem museli do školy. Ve škole měli nejdřív hodinu pauzu což vůbec neočekávali, odpadla jim hodina, takže se šly projít na školní zahradu.
" Takže, obě máte schopnost se léčit a já zase nic." prohodila Liv. V tu chvíli se škrábla o růži na zahradě, ale po chvíli tam také nic neměla. Holky se všechny podívali na sebe a nevěřili tomu, jak můžou mít všechny tři stejnou schopnost a ještě k tomu jí dostat společně.
Vůbec nevěděli, co k tomu mají říct, tak Bell navrhla, že změní téma. Po chvíli zjistila, že nemá udělaný jeden úkol úplně na něj zapomněla. Tak si ho opsala od Liv a Mitchie. Mitchie tam měla spoustu chyb tak si to alespoň opravila.
" Jo, přijede sem moje mamka, zejtra. Přijede asi na měsíc k jedné známé, jmenuje se Kristine Metrová, nevíte kdo to je, něco mi to říká, ale nemůžu si vzpomenout co." řekla Bell. Liv a Mitchie se na sebe koukly a pak jim to došlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama