Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

New Life!...společná povídka - 8. kapitola

7. února 2010 v 18:54 | WaLLiKa |  New Life!
Liv se odhodla, že to Belle řekne. " Bell, je to máma Jaydena." "Cože, to snad není pravda a já u nich mam tejden spát, achjo!" nevydržela to Bella
Mitchie s Liv prohlásily že je něco napadlo."Tak hned sem s tím !"řekla Bella.Napadlo nás že by jsme si mohli udělat stanování když už má být příští týden tak hezky,alespoň by si tam nemusela spát tak dlouho...
" Jé holky, to by bylo bezva. Doufám, že to mámě nebude vadit, ale o Jaydenovi jí nic říkat nechci, ještě by se do toho pletla." začala se opět usmívat Bell
"Okay"řekli Liv s Mitchie a podali si na to ruku.Ale teď už museli pomalu zpátky do školy i když se jim vůbec nechtělo.Ale Bella si zapoměla učebnici a na její štěstí nebyl Jayden ve škole takže si tedy kvůli tomu mohla přisednout k Liv a Mit.
Po hodině měli přestávku na svačinu, ale holkám se moc jíst nechtělo a tak šli zase na zahradu. Bohužel jejich místo bylo už obsazené jedním chlapcem, který právě přišel a který tam nebyl na druhou hodinu. Holky si musely ale sednout k němu, protože nikde jinde nebylo místo.
On je hned pozdravil a mmírumilovně se díval na Bell holky ho taky pozdravily ale hned se otočily jiným směrem a zase si začali povídat...ale potichu aby tomu nerozumněl.Po chvílise zeptal Belli :"Ty jsi Isabella Sophie White že jo?""Ano jsem proč se mě na to ptáš?"odvětila Bella.
" Mno jenom..prostě protože.." snažila se z toho Liv vykroutit. " Prostě...protože.." koktala to samé Mitchie. " Tak proč?" nevydržela to Bella a zakřičela na ně, nesnášela, když se někdo vyhýbal odpovědi.
On zakoktal a tošku to oddaloval,najednou zazvonilo tak museli honem utíkat na hodinu.
" Holky?" ptala se Bella během cesty. " Ano?" "Proč jste mu tam venku pomáhaly se s toho vykroutit, on se mě zeptal."
"No víš ono..."nevěděli co na to mají říct."Tak mi to řeknete po hodině"řekla Bella
Na hodině si procvičovali svoje schopnosti. Po hodině si Bella rychle sbalila a šla před učebnu, kde čekala na holky.
Bella čekala před učebnou na holky, už byla docela naštvaná, holky se totiž ve třídě bavily s Jaydenem.
Po chvilce holky přišly,Bella se na ně podívala a zaptala se:"O čem jste s ním mluvily?"Liv s Mitchie odpověděli:"Jen o tom jak tam budeš mít spát tak aby věděl, co chceme podniknout. Aby věděl, že tam nebudeš, přeci jen už to brzy bude."
" Aha. " řekla Bella, ale myslela si svoje. " Jinak, tamto, proč jste mu pomáhaly se z toho vykroutit?" zeptala se trochu divným hlasem Bella.
"No víš..."řekla Liv ale Mitchie jí přerušila."Hele já se musím jít připravit na hodinu...přece tuto hodinu bude zkoušet."řekla Mitchie.Bella jí ale odpověděla:"Tak ano,jdeme ale potom mi to všechno budete muset vysvětlit!"ale Bella pochopila že se z toho chtějí jen vykroutit .
Hodina začala,holky byli připravené takže jim bylo úplně fuk jestli je vyvolají.Ale vyvolali Jaydena.Jayden si měl vytáhnout jednu otázku,vytáhl a přečetl si jí v duchu:"To je záludná otázka"prohlásil Jayden."Takže ty teda nevíš odpověd?"zeptal se profesor,"Dejte mi chvilku a hned Vám odpovím"řekl Jayden.Profesor si myslel že bude odpověď vědět,protože Jayden byl vždy pohotový.Ale nevěděl tak tedy musela k tabuli jít Bella,přečetla si otázku a hned se musela smát"odpověď se jí zdála totiž moc lehká.
Hned jí řekla a profesor jenom žasnul, co všechno o tom dívka ví. Jayden se bouchal do hlavy o lavici, protože si už vzpomněl, když si šla Bella sednout, jenom se smála, že je lepší než vždycky pohotový Jayden.
Jayden se jenom usmál, protože se už těšil na další hodinu, jak jí to oplatí. Bella i s holkama šla na další hodinu, kde bohužel podle Belly, seděli spolu, ona a Jayden. Holky se o tématu, proč pomáhali Jaydenovi vůbec nevyjadřovaly a tak si Bella řekla, že si počká až po škole.
Hodina ze záčátku probíhala v pohodě....až po chvíli Bellu vyvolala profesorka,Bella nevěla jak z toho ven protože odpověd' neznala a Jayden už se hlásil a věděla že jí to bude chtít oplatit.Bella začala improvizovat a nakonec z ní něco vyšlo,naštěstí to bylo dobře,ale Jayden věděl že se později nachytá...
Jayden čekal celou hodinu, a vyplatilo se mu to. Bella byla opět vyvolaná, ale tentokrát nevěděla vůbec.
On se přihlásil a odpověděl, ale k jeho smůle to spletl a řekl obráceně.
Bella se začala válet smíchy po lavici, k jejímu štěstí to učitelka neviděla.
Jayden se na ní podíval a prohlásil"Nikdo nemůže vše vědět "a vyplázl na ní jazyk.
To se Bella začala smát ještě víc.
" To sice ne, jenže tohle je tvůj oblíbený předmět, tady bys toho měl vědět nejvíc." smála se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama