Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

New Life!...společná povídka - 9. kapitola

7. února 2010 v 18:57 | WaLLiKa |  New Life!
Po škole Bella čekala na holky, chtěla vysvětlení. Když za ní přišly, dělaly opět jako nic, to Bella už nevydržela a zakřičela na ně. " Tak co, docela by mě zajímalo co spustíte?"
Liv začla trošku koktat ale Mitchie hned spustila:"WOW tamhle otevírají new obchod s oblečením honem tam jdu..."
Bella jí ale stichla chytnout, díky jejímu rychlému postřehu. Teď si byly holky vědomy, že tomu neutečou.
Mit s sebou sekla:"Co to děláš?Víš jak to bolí auuu"
" To je mi jedno. Já chci vysvětlení." odsekla jí na to Bella. V tu chvíli k nim přišel Jayden. " Co se tu děje?" zeptal se nevině.
Bella na něj křikla:"Ale co je ti do toho vždyt se tu nic neděje tak se do toho laskavě přestan motat!" "No tak promin já nevěděl že máš tak špatnou náladu"řekl Jayden...
Bella se na něj koukla svým vraždivým pohledem a on se raději vzdálil. " No, čekám vysvětlení, proč jste mu pomáhaly? Proč zrovna vy dvě, moje nejlepší kamarádky?"
Liv řekla:"Ale to se ti jen zdá jenom jsme Tě chtěly ušetřit hádek..."Mitchie se kní přidala,dodala k tomu:"No tak fajn koukám že ty se ale chceš hádat ....a už mě nech jdu do toho krámu ...Liv jdeš se mnou?"Liv se na ní podívala a spustila:"Oh...Hm....určitě jdu,promin Bello..jdu tam taky ...a nechceš jít s námi?"Bella nevěděla jestli má jít nebo ne protže u sebe neměla moc peněz no ale nakonec šla.
" Já..já.." koktala celou cestu, chtěla se jim omluvit, ale nevěděla jak, nakonec se odhodlala a řekla. " Já holky, omlouvám se vám, já nechtěla, jen mi to přišlo takový divný, tak promiňte." řekla a odešla, protože jí to v obchodě už nebavilo. Jela domů, ale když byla u lesa před domem viděla známou postavu, kterou měla už plné zuby.
No samozřejmě že to byl Jayden...Ten hned utíkal za Bellou a hned se jí optával:"Bello jak se máš?Nechceš jít někam ven?"No jelikože se Bella strašně nudila a ani neměla co dělat svolila a šla s Jaydenem ven ale to jen proto že fůbec nic neuměla na zítřejší písemku a on se nabídl že jí pomůže.Bella si řekla lepší jít s ním než mít za 5.
Celý večer se spolu učili a docela se bavili. Bella když přišla domů, byla sama mile překvapena tím, jak je Jayden milý.
Hned jak došla domů uviděl jí táta a ptal se jak se má kde byla a jak bylo ve škole.Bella stručně odpověděla:"No ve škole dobře doma taky a byla jsem venku s Jaydenem,také jsme se učily.
Otec se na ní jenom překvapivě kouknul. " Ty ses učila s Jaydenem?" zeptal se. " Ano, učila. Je docela milý, asi jsem mu moc křivdila." řekla a odešla k sobě do pokoje. Tam zapnula počítač a hned jí zaběhly 4 nové zprávy. Jedna od mámy, jak už se na ní nemůže dočkat, pak dvě od Mit a Liv, že omluvu přijímají a poslední od Jaydena.
Nejdříve si přečetla tu od mámy,napsala jí to co si myslela že napíše tak to dál nerozmazávala a řekla si že odpoví až potoma pak hned otevřela tu od Jaydena...
Stálo tam, že jí moc děkuje za krásný den strávený s ní a nakonci bylo malé srdíčko. Bella se podivila.
A odepsala mu:"Jaydene taky ti moc děkuji za ten krásně strávený den...nejsi takový jaký jsem si myslela že jsi si milý a pozorný..
Potom se šla umýt a protože byla strašně unavená, šla si lehnout. Měla divný sen, ne ten jako vždy. V tomto byla láska, přátelství a nenávist a ty se pořád nekam přemisťovaly. Bella to nechápala, co to má znamenat, že by další schopnost. Když se ráno vzbudila, myslela strašně na kuchyni, v tu chvíli tam ihned byla.
Táta se jí až lekl protože zrovna připravoval snídani po chvilce řekl:"Á další schopnost...."Bella odpvěděla :Ano další schopnost ale to jsem teda vážně nečekala ...honem do sebe hodím pár kousků a musím za holkama."Hned jak dojedla si v duchu myslela že chce za Mit a hned tam byla ...a řekla že půjdou za Liv...Mit se jí lekla jako táta a říkala že taky očekává novou schopnost že se jí zdál podivný sen...
Tak se ale Bella přemístila k Liv, ale vedle ní byla i Mit. " Hej, jak si to udělala?" ptala se Mit. " Já nevím, prostě sem si přála, aby jsme byly u Liv." odpověděla.

Liv se lekla zrovna stála u zrcadla a na vlasy si stříkala lak na vlasy a jak se lekla měla ho rázem po celém obličeji...tak se tomu zasmály a pak Liv řekla:"Bello dávej si na tuhle schopnost pozor...co když budeme ve škole a ty si řekneš že se těším ven a rázem tam budeš .."
" To by byl průšvih, jenže já můžu přemisťovat i ostatní. Co když zrovna budu naštvaná na někoho a přemíim ho? " smála se Bella
Po chvíli jí sklaplo když Liv řekla že jí včera viděla venku s Jaydenem...Bella řekla:"No on není takový jaký jsem myslela že je je docela milý."
Liv a Mit se na sebe koukly a začaly se smát. Pak se najednou všechny tři objevily před školou, přesně v místě, kde stál Jayden. Ten se jich lekl. " Bell, nemůžeš si s tou schopností jen tak zahrávat." řekl Jayden. Bella se zarazila. " Jak to víš sakra?" zeptala se ho, ale on se jenom pousmál a odešel.
A řekla Liv a Mit:"Ale já za to nemůžu ještě to neumím úplně ovládnout to abych si už nic nemyslela..."Liv na ní:"Že ty si myslela na Jaydena ..."
Bella jenom zčervenala a šla do své třídy. Holky se mohly celou cestu jenom smály.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama