Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

Tábor V Čarodějnickém Stylu - 2. Kapitola

7. února 2010 v 19:19 | WaLLiKa
Ráno jí vzbudilo světlo, proudící oknem do jejího pokoje. Vstala, kouzlem se oblékla a vyšla na svou terasu. Tam spatřila děti, přibližně stejného věku, jako byla ona, čekali na ni a na Mikea. Své věci tedy přesunula kouzlem do vstupní síně a sešla dolů. Když sešla dolů, uviděla asi 10 dětí, všichni se uklonili, když jí uviděli, pokynula, aby vstali, na tohle už byla zvyklá. Čekali tam už i její rodiče a Mike, tak šla za nimi a rozloučila se s nimi, sice na ně byla pořád naštvaná, ale neuvidí je celé 2 měsíce, potom přešla k Mikeovi. Po chvíli se spolu vydali za ostatními dětmi a opatrovnicí. Viděla, že mezi ostatními jsou i chlapci, v čemž viděla skvělou příležitost, jak je více poznat. V tu chvíli se už ale i se zavazadly přenesli na místo, kde budou trávit následující 2 měsíce. Místo bylo velmi rozlehlé, uprostřed stála veliká budova a okolo byly louky, lesy a jezero.
Angella se rozhlédla, tohle místo bylo podle jejího gusta, milovala přírodu. Zrovna, když se zasnila, jak běží krajinou na ní promluvila dívka. Měla zrzavé vlasy a hnědé oči.
" Ahoj. Já se jmenuji Joanna. Letos jsem tu po páté. Je mi 15 let. Mám jednu schopnost a to číst myšlenky. " řekla jí, Angella se měla chuť s někým seznámit a kamarádit tak jí pověděla něco o sobě. Dívky si hned rozuměly a domluvily se, že spolu budou na pokoji. Joanna Angellu seznámila s ostatními děvčaty, byla to taková parta bláznivých holek, jedna se jmenovala Kristine, druhá zas Mejka, třetí Dulyn a poslední čtvrtá Jaken. Angella byla ráda za to, že se k ní holky chovají, jako kdyby byla normální čarodějka.
První den v táboře Angelle utekl rychle, ještě než šla spát, vzala si svůj deníček a začala psát. Napsala tam vše od rána, až po ubytování a to jak je unavená. Usnula s předsevzetím, že se další den seznámí s chlapci. Ráno jí probudila Joanna, prý že mají dříve snídani a potom je seznamování. Tak Angella vyskočila z postele. Nevěděla, co si má vzít na sebe, Joanna jí poradila. Tak si vzala džíny a triko. Potom co se pořádně upravila, vyšly spolu za ostatními.
Když si sedly k ostatním dívkám, zvedla se opatrovnice a začala mluvit.
" Takže, dobré ráno. Pro ty, co tu jsou letos poprvé. Jmenuju se Caroline, jsem vaší opatrovnicí, takže když budete něco potřebovávat nebo něco takového, přijďte za mnou. Jinak, dneska je seznamovací den, což znamená, že po snídani půjdeme ven na louku Přátelství a tam se všichni navzájem seznámíme." řekla opatrovnice Caroline. Když se všichni nasnídali, sebrali se a šli na louku. Tam se usadili jen tak na trávu, ovšem Angella nevěděla kam si sednout, ale jenom do té doby, než na ní Joanna zavolala, aby si sedla vedle ní a Kristine.
" Takže, kdo začne?" zeptala se Caroline.
" Tak třebas já. Ahoj, jmenuji se Lavin, je mi 15 let. Mám rád klučičí klasiku, jako fotbal a tak. Jinak jsem tu letos počtvrté." začal mluvit kluk kousek od Angelly.
" Ahoj, já jsem
Lucas, je mi 14. Mám stejné zájmy jako Lavin, jinak jsem tu podruhé."
" Ahoj, já jsem Joanna, je mi 15, letos jsem tu popáté. Mám ráda zase holčičí klasiku." řekla Joanna, teď byla na řadě Angella.
" Ahoj, já…jmenuju se Angella, je mi 14. Mám ráda spíše neobvyklé věci. Letos jsem tu poprvé. Jinak, prosím, to že jsem princezna, vůbec neberte na vědomí, prosím, chovejte se ke mně normálně, berte mě jako jednu z vás. Děkuji." Řekla Angella.
" Ahoj, já jsem Oliver, je mi 15 let. Mám rád neobvyklé věci. Letos jsem tu podruhé. Svou identitu vám opět neřeknu, stačí mi, že jí ví Joanna, nebo-li moje nejlepší kmoška tady a Caroline. Ostatním jí neřeknu. A vás dvě prosím, nikomu jí také neříkat, děkuji." řekl chlapec vedle Angelly, měl černé vlasy a zelené oči. Byl hezký, Angella se na něj podívala a musela se usmát, tohle byl její tip, ne jako Mike.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama