Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

Tábor V Čarodějnickém Stylu - 3. Kapitola

7. února 2010 v 19:19 | WaLLiKa
" Hele, Ang, kolik vlastně máte zaměstnanců?" zeptala se zvědavě Joanna.
" No, myslím, že tak 100?" odpověděla jí.
" Ahoj Joanno, mohu si přisednout?" řekl Oliver, Angella se na něj podívala a celá zrudla jako rajče.
" Ovšem, jestli to tady Angell neva, tak klidně." řekla mu a on se podíval na Angellu a ona na něj. Jejich oči se setkali a chvíli na se na sebe koukali. Nakonec se Angella z toho tranzu probrala a řekla, že jí to nevadí.
" Jinak, asi by jsme se měli trošku víc seznámit ne?" zeptal se Oliver a kouknul se Angellu.
" To ano, takže, nic mě nenapadá, nechceš začít?" řekla Angella, ale v tu chvíli k nim přišel Mike a sednul si vedle Angelly.
" Ahoj zlatíčko, tak jak se to tu zatím líbí?" zeptal se a dal Angelle pusu. Ta hned zčervenala.
" Ahoj Miku, jo jde to. Jestli by ti to nevadilo, právě teď se s někým bavím." řekla .
" Takže, co máš ráda?" zeptal se Oliver.
" Takže, nejraději mam kreslení, zpívání. Potom si taky ráda povídám se zvířaty."
" Co? Ty umíš mluvit se zvířaty?" vykulil oči Oliver.
" Jo, umím."
" Takže dámy a pánové. V ruce držím rozřazení na tento týden. Takže nejdříve vám řeknu, co budete dělat a pak vám řeknu rozřazení. Takže dneska začíná Velký Týden Soutěží, budeme mu říkat VTS. Je to vlastně o tom, že každý den proběhne jedna soutěž a ta skupina co získá nejvíc bodů, vyhraje různé ceny. Dnešní soutěž se jmenuje Les a Stromy, je o tom, že půjdete do lesa a budete na stromech hledat praporky vaší barvy, každá skupina bude mít svou barvu. Takže konec o soutěžích a teď rozdělení. Takže skupina č. 1, která bude mít modrou barvu je složená z Joanny, Mika, Lucase a Kristine a Stephani. Skupina č. 2, která bude mít zelenou barvu je složená z Olivera, Angelly, Lavina, Milun a Zizi. To je vše, prosím, abyste za 10 minut takhle rozdělení přišli na louku. Dobrou chuť." oznámila jim Caroline.
" Joan, my nejsme spolu." řekla Angella.
" To je škoda, ale alespoň jsi s Oliverem." řekla Joanna a odešla i s Mikem za svou skupinou. Angella zůstala s Oliverem, za chvíli se k nim připojili i ostatní z jejich ,zelené' skupiny. Po chvíli se sebrali a šli za Caroline. Když k ní přišli, podala jim papíry, kde bylo všechno napsané. Přečetli si to a šli do lesa.
" Takže, hele támhle nahoře, úplně nahoře, vidíte ten zelený papírek?" řekla dívka, která měla zrzavé vlasy a jmenovala se Zizi.
" Jo, vidím ho, jenže jak se tam dostanem, jedině, že by někdo z nás uměl létat." řekla další zrzka, tentokrát to byla Milun. Hned co to dořekla, se Angella vznesla, vzala papírek a zase se snesla.
" Teda, ty máš asi hodně schopností viď?" divil se Oliver.
" Mno, jo. To zjistíte, co všechno já umím." zasmála se Angella. Na papírku bylo napsáno, že mají jít na Hustnatý pahorek. Oliver je vedl, protože on jako jediný tam už byl. Během cesty se všichni seznámili, Angella byla moc ráda, že jí berou jako normální dívku. Pořád jí ale vrtalo hlavou, jak Oliver při seznamování řekl tamto ohledně jeho, moc ráda by věděla, co to má znamenat. Celou cestu na pahorek se skvěle bavili, říkali si vtipy a různé trapasy. Angella se snažila vyjmenovat všechny své schopnosti, ale vždy vyjmenovala jenom dvě a pak už si nemohla vzpomenout, vždy se jí totiž Oliver začal smát. Šli docela dlouho, než přišli před bránu.
" Co to je?" zeptala se Angella.
" Já jsem brána, když mi řeknete něco, co mě rozesměje, pustím vás dál, když ne, kouzlem vás posunu každého někam jinam a budete se muset hledat a přijít opět sem a znovu to zkusit. Tak začne třeba princezna Angella." ozvala se brána. Angella dlouho přemýšlela, potom řekla nejlepší vtip, co znala. Brána se ovšem smát nezačala a najednou se kolem skupiny začala šířit temnota.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiki a hany kiki a hany | Web | 7. února 2010 v 19:25 | Reagovat

Ahojky máš hezů blog jestly chceš tak se koukni na můj a napiš malí komentík:)

2 MiLeynQa MiLeynQa | Web | 7. února 2010 v 19:26 | Reagovat

aOj chybí mi 60 lidí do 500 tak mi pls pomoož!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama