Nerozlučné - 4.kapitola - 0%

New Life!

New Life!...společná povídka - 9. kapitola

7. února 2010 v 18:57 | WaLLiKa
Po škole Bella čekala na holky, chtěla vysvětlení. Když za ní přišly, dělaly opět jako nic, to Bella už nevydržela a zakřičela na ně. " Tak co, docela by mě zajímalo co spustíte?"
Liv začla trošku koktat ale Mitchie hned spustila:"WOW tamhle otevírají new obchod s oblečením honem tam jdu..."
Bella jí ale stichla chytnout, díky jejímu rychlému postřehu. Teď si byly holky vědomy, že tomu neutečou.
Mit s sebou sekla:"Co to děláš?Víš jak to bolí auuu"
" To je mi jedno. Já chci vysvětlení." odsekla jí na to Bella. V tu chvíli k nim přišel Jayden. " Co se tu děje?" zeptal se nevině.
Bella na něj křikla:"Ale co je ti do toho vždyt se tu nic neděje tak se do toho laskavě přestan motat!" "No tak promin já nevěděl že máš tak špatnou náladu"řekl Jayden...
Bella se na něj koukla svým vraždivým pohledem a on se raději vzdálil. " No, čekám vysvětlení, proč jste mu pomáhaly? Proč zrovna vy dvě, moje nejlepší kamarádky?"
Liv řekla:"Ale to se ti jen zdá jenom jsme Tě chtěly ušetřit hádek..."Mitchie se kní přidala,dodala k tomu:"No tak fajn koukám že ty se ale chceš hádat ....a už mě nech jdu do toho krámu ...Liv jdeš se mnou?"Liv se na ní podívala a spustila:"Oh...Hm....určitě jdu,promin Bello..jdu tam taky ...a nechceš jít s námi?"Bella nevěděla jestli má jít nebo ne protže u sebe neměla moc peněz no ale nakonec šla.
" Já..já.." koktala celou cestu, chtěla se jim omluvit, ale nevěděla jak, nakonec se odhodlala a řekla. " Já holky, omlouvám se vám, já nechtěla, jen mi to přišlo takový divný, tak promiňte." řekla a odešla, protože jí to v obchodě už nebavilo. Jela domů, ale když byla u lesa před domem viděla známou postavu, kterou měla už plné zuby.
No samozřejmě že to byl Jayden...Ten hned utíkal za Bellou a hned se jí optával:"Bello jak se máš?Nechceš jít někam ven?"No jelikože se Bella strašně nudila a ani neměla co dělat svolila a šla s Jaydenem ven ale to jen proto že fůbec nic neuměla na zítřejší písemku a on se nabídl že jí pomůže.Bella si řekla lepší jít s ním než mít za 5.
Celý večer se spolu učili a docela se bavili. Bella když přišla domů, byla sama mile překvapena tím, jak je Jayden milý.
Hned jak došla domů uviděl jí táta a ptal se jak se má kde byla a jak bylo ve škole.Bella stručně odpověděla:"No ve škole dobře doma taky a byla jsem venku s Jaydenem,také jsme se učily.
Otec se na ní jenom překvapivě kouknul. " Ty ses učila s Jaydenem?" zeptal se. " Ano, učila. Je docela milý, asi jsem mu moc křivdila." řekla a odešla k sobě do pokoje. Tam zapnula počítač a hned jí zaběhly 4 nové zprávy. Jedna od mámy, jak už se na ní nemůže dočkat, pak dvě od Mit a Liv, že omluvu přijímají a poslední od Jaydena.
Nejdříve si přečetla tu od mámy,napsala jí to co si myslela že napíše tak to dál nerozmazávala a řekla si že odpoví až potoma pak hned otevřela tu od Jaydena...
Stálo tam, že jí moc děkuje za krásný den strávený s ní a nakonci bylo malé srdíčko. Bella se podivila.
A odepsala mu:"Jaydene taky ti moc děkuji za ten krásně strávený den...nejsi takový jaký jsem si myslela že jsi si milý a pozorný..
Potom se šla umýt a protože byla strašně unavená, šla si lehnout. Měla divný sen, ne ten jako vždy. V tomto byla láska, přátelství a nenávist a ty se pořád nekam přemisťovaly. Bella to nechápala, co to má znamenat, že by další schopnost. Když se ráno vzbudila, myslela strašně na kuchyni, v tu chvíli tam ihned byla.
Táta se jí až lekl protože zrovna připravoval snídani po chvilce řekl:"Á další schopnost...."Bella odpvěděla :Ano další schopnost ale to jsem teda vážně nečekala ...honem do sebe hodím pár kousků a musím za holkama."Hned jak dojedla si v duchu myslela že chce za Mit a hned tam byla ...a řekla že půjdou za Liv...Mit se jí lekla jako táta a říkala že taky očekává novou schopnost že se jí zdál podivný sen...
Tak se ale Bella přemístila k Liv, ale vedle ní byla i Mit. " Hej, jak si to udělala?" ptala se Mit. " Já nevím, prostě sem si přála, aby jsme byly u Liv." odpověděla.

Liv se lekla zrovna stála u zrcadla a na vlasy si stříkala lak na vlasy a jak se lekla měla ho rázem po celém obličeji...tak se tomu zasmály a pak Liv řekla:"Bello dávej si na tuhle schopnost pozor...co když budeme ve škole a ty si řekneš že se těším ven a rázem tam budeš .."
" To by byl průšvih, jenže já můžu přemisťovat i ostatní. Co když zrovna budu naštvaná na někoho a přemíim ho? " smála se Bella
Po chvíli jí sklaplo když Liv řekla že jí včera viděla venku s Jaydenem...Bella řekla:"No on není takový jaký jsem myslela že je je docela milý."
Liv a Mit se na sebe koukly a začaly se smát. Pak se najednou všechny tři objevily před školou, přesně v místě, kde stál Jayden. Ten se jich lekl. " Bell, nemůžeš si s tou schopností jen tak zahrávat." řekl Jayden. Bella se zarazila. " Jak to víš sakra?" zeptala se ho, ale on se jenom pousmál a odešel.
A řekla Liv a Mit:"Ale já za to nemůžu ještě to neumím úplně ovládnout to abych si už nic nemyslela..."Liv na ní:"Že ty si myslela na Jaydena ..."
Bella jenom zčervenala a šla do své třídy. Holky se mohly celou cestu jenom smály.

New Life!...společná povídka - 8. kapitola

7. února 2010 v 18:54 | WaLLiKa
Liv se odhodla, že to Belle řekne. " Bell, je to máma Jaydena." "Cože, to snad není pravda a já u nich mam tejden spát, achjo!" nevydržela to Bella
Mitchie s Liv prohlásily že je něco napadlo."Tak hned sem s tím !"řekla Bella.Napadlo nás že by jsme si mohli udělat stanování když už má být příští týden tak hezky,alespoň by si tam nemusela spát tak dlouho...
" Jé holky, to by bylo bezva. Doufám, že to mámě nebude vadit, ale o Jaydenovi jí nic říkat nechci, ještě by se do toho pletla." začala se opět usmívat Bell
"Okay"řekli Liv s Mitchie a podali si na to ruku.Ale teď už museli pomalu zpátky do školy i když se jim vůbec nechtělo.Ale Bella si zapoměla učebnici a na její štěstí nebyl Jayden ve škole takže si tedy kvůli tomu mohla přisednout k Liv a Mit.
Po hodině měli přestávku na svačinu, ale holkám se moc jíst nechtělo a tak šli zase na zahradu. Bohužel jejich místo bylo už obsazené jedním chlapcem, který právě přišel a který tam nebyl na druhou hodinu. Holky si musely ale sednout k němu, protože nikde jinde nebylo místo.
On je hned pozdravil a mmírumilovně se díval na Bell holky ho taky pozdravily ale hned se otočily jiným směrem a zase si začali povídat...ale potichu aby tomu nerozumněl.Po chvílise zeptal Belli :"Ty jsi Isabella Sophie White že jo?""Ano jsem proč se mě na to ptáš?"odvětila Bella.
" Mno jenom..prostě protože.." snažila se z toho Liv vykroutit. " Prostě...protože.." koktala to samé Mitchie. " Tak proč?" nevydržela to Bella a zakřičela na ně, nesnášela, když se někdo vyhýbal odpovědi.
On zakoktal a tošku to oddaloval,najednou zazvonilo tak museli honem utíkat na hodinu.
" Holky?" ptala se Bella během cesty. " Ano?" "Proč jste mu tam venku pomáhaly se s toho vykroutit, on se mě zeptal."
"No víš ono..."nevěděli co na to mají říct."Tak mi to řeknete po hodině"řekla Bella
Na hodině si procvičovali svoje schopnosti. Po hodině si Bella rychle sbalila a šla před učebnu, kde čekala na holky.
Bella čekala před učebnou na holky, už byla docela naštvaná, holky se totiž ve třídě bavily s Jaydenem.
Po chvilce holky přišly,Bella se na ně podívala a zaptala se:"O čem jste s ním mluvily?"Liv s Mitchie odpověděli:"Jen o tom jak tam budeš mít spát tak aby věděl, co chceme podniknout. Aby věděl, že tam nebudeš, přeci jen už to brzy bude."
" Aha. " řekla Bella, ale myslela si svoje. " Jinak, tamto, proč jste mu pomáhaly se z toho vykroutit?" zeptala se trochu divným hlasem Bella.
"No víš..."řekla Liv ale Mitchie jí přerušila."Hele já se musím jít připravit na hodinu...přece tuto hodinu bude zkoušet."řekla Mitchie.Bella jí ale odpověděla:"Tak ano,jdeme ale potom mi to všechno budete muset vysvětlit!"ale Bella pochopila že se z toho chtějí jen vykroutit .
Hodina začala,holky byli připravené takže jim bylo úplně fuk jestli je vyvolají.Ale vyvolali Jaydena.Jayden si měl vytáhnout jednu otázku,vytáhl a přečetl si jí v duchu:"To je záludná otázka"prohlásil Jayden."Takže ty teda nevíš odpověd?"zeptal se profesor,"Dejte mi chvilku a hned Vám odpovím"řekl Jayden.Profesor si myslel že bude odpověď vědět,protože Jayden byl vždy pohotový.Ale nevěděl tak tedy musela k tabuli jít Bella,přečetla si otázku a hned se musela smát"odpověď se jí zdála totiž moc lehká.
Hned jí řekla a profesor jenom žasnul, co všechno o tom dívka ví. Jayden se bouchal do hlavy o lavici, protože si už vzpomněl, když si šla Bella sednout, jenom se smála, že je lepší než vždycky pohotový Jayden.
Jayden se jenom usmál, protože se už těšil na další hodinu, jak jí to oplatí. Bella i s holkama šla na další hodinu, kde bohužel podle Belly, seděli spolu, ona a Jayden. Holky se o tématu, proč pomáhali Jaydenovi vůbec nevyjadřovaly a tak si Bella řekla, že si počká až po škole.
Hodina ze záčátku probíhala v pohodě....až po chvíli Bellu vyvolala profesorka,Bella nevěla jak z toho ven protože odpověd' neznala a Jayden už se hlásil a věděla že jí to bude chtít oplatit.Bella začala improvizovat a nakonec z ní něco vyšlo,naštěstí to bylo dobře,ale Jayden věděl že se později nachytá...
Jayden čekal celou hodinu, a vyplatilo se mu to. Bella byla opět vyvolaná, ale tentokrát nevěděla vůbec.
On se přihlásil a odpověděl, ale k jeho smůle to spletl a řekl obráceně.
Bella se začala válet smíchy po lavici, k jejímu štěstí to učitelka neviděla.
Jayden se na ní podíval a prohlásil"Nikdo nemůže vše vědět "a vyplázl na ní jazyk.
To se Bella začala smát ještě víc.
" To sice ne, jenže tohle je tvůj oblíbený předmět, tady bys toho měl vědět nejvíc." smála se.

New Life!...společná povídka - 7. kapitola

7. února 2010 v 18:54 | WaLLiKa
Když pro Bellu její otec přijel, musela mu vše vysvětlovat.
"Prostě jsem se omylem řízla o sklíčko o přestávku. Nic jiného v tom prosím tati nehledej." vysvětlovala mu.
Táta jí na to odpověděl:"Dobře Bello, je ti dobře? Když tak ti na to něco najdu v lékárně!"
" Ano je mi dobře, je to jenom trošku hlubší říznutí. Navíc, až se to trošku vstřebá, můžeš mi to kouzlem zaléčit." odpověděla mu.
"Dobře Bello, máš nějaké úkoly? Psala Ti matka? Prý něco chystá, volala mi včera večer, ale nic mi o tom nechtěla prozradit, prý že to řekne až tobě Bello"
Když to Bella uslyšela, běžela k sobě do pokoje a pustila si počítač. Měla štěstí, úkoly žádné neměly. Když se jí počítač načetl, ukázalo se jí, že jí přišly 3 zprávy. Jedna od Liv, která se jí ptala jestli je jí dobře, hnedle jí odpověděla, že ano. Druhá od Jaydena a třetí od matky.
Jayden se taky ptal, jestli je v pořádku. Bella odpověděla, že je. Potom honem otevřela e-mail od mámy byl docela dlouhý, ale Bella měla žízeň tak si šla pro pití. Mezitím jí přišel další e-mail,ale byl to neznámý člověk. Bella přišla a honem šla číst e-mail od mamky.
Stálo tam, že přijede za svou známou do vesnice, ve které teď Bell bydlí. Bude u ní asi měsíc. Doufá, že u ní také několikrát Bella bude spát. Prý se moc těší. Po přečtení šla Bella za otcem. Všechno mu řekla, byl docela naštvaný.
Belle neřekl proč, ale myslel si, že sem její matka jede jako kontrola jak to tam vypadá. Ale Belle o tom neříkal a zeptal se:
"A kdy tedy přijede?"
Bella odpověděla: "Já nevím to mi nenapsala, jdu jí odepsat a zeptám se jí na to."
Tak Bella šla k sobě do pokoje, odepsala matce. Mezitím jí přišel mail od Jaydena, moc se jí omlouval. Ona ovšem byla naštvaná, takže mu neodpustila, jenom mu napsala, ať už jí dá pokoj.
Ale Jayden jí odepsal zpět. A omlouval se znovu, Bella ale zase odepsala, ať jí dá pokoj. A šla se vykoupat.
Po vykoupání už byla hodně unavená, takže jenom vypnula počítač a šla si lehnout. Zdál se jí opět ten divný sen, ovšem tentokrát pokračoval dále.
Ráno když jí zazvonil budík jí přišly dvě smsky jedna od Liv, ať se prý pro ní staví, druhá od Mitchie, že za 20 minut bude u jejího domu a půjdou společně za Liv. Bella si už dopředu myslela, že se jim také něco zdálo, ale nemyslela na to, chtěla se nechat překvapit. Honem se oblékla a šla na snídani a pak ven a vyhlížela Mitchie.
Za chvíli přišla.
" Ahoj, tak rychle jdeme za Liv." tak šly.
"Ahoj holky, tak co sny."řekla Liv.
"Pořád to samé, ovšem se to pomalu vyjasňuje"řekla Bella
Mitchie řekla: "Zdálo se mi o nové schopnosti, ale ještě o ní skoro nic nevím. Jak si na tom Ty Liv?"
"Já jsem na tom úplně stejně jako ty Mitchie." odpověděla Liv.
" Co tvá rána Bell?" zeptala se Liv. Všechny tři se koukly na Belliinu ruku, nic tam nebylo. " Ouu, že by nová schopnost?" zeptala se Bella.
Liv s Mitchie se zeptaly, jestli to byla Bellina schopnost nebo jejího táty.
Bella odpověděla:"Asi má vůbec jsem s tím nic nedělala a najednou je to pryč.
Mitchie prohlásila:"Ale tím se všechno vyjasňuje, všechno do sebe zapadá, jenom jsem ten svůj sen nemohla nějak pochopit. Mitchie se malinko škrábla na ruce, po chvilce to bylo pryč.
Holky chvíli nevěděly vůbec, co na to mají říct. Po chvilce se Mitchie podívala na hodinky a už honem museli do školy. Ve škole měli nejdřív hodinu pauzu což vůbec neočekávali, odpadla jim hodina, takže se šly projít na školní zahradu.
" Takže, obě máte schopnost se léčit a já zase nic." prohodila Liv. V tu chvíli se škrábla o růži na zahradě, ale po chvíli tam také nic neměla. Holky se všechny podívali na sebe a nevěřili tomu, jak můžou mít všechny tři stejnou schopnost a ještě k tomu jí dostat společně.
Vůbec nevěděli, co k tomu mají říct, tak Bell navrhla, že změní téma. Po chvíli zjistila, že nemá udělaný jeden úkol úplně na něj zapomněla. Tak si ho opsala od Liv a Mitchie. Mitchie tam měla spoustu chyb tak si to alespoň opravila.
" Jo, přijede sem moje mamka, zejtra. Přijede asi na měsíc k jedné známé, jmenuje se Kristine Metrová, nevíte kdo to je, něco mi to říká, ale nemůžu si vzpomenout co." řekla Bell. Liv a Mitchie se na sebe koukly a pak jim to došlo.

New Life!...společná povídka - 6. kapitola

7. února 2010 v 18:53 | WaLLiKa
Poslední hodina utekla rychle, ale nemohla si pomoct, Jayden na ní pořád koukal. Vždy pohodil svými černými vlasy a pak zase svůj pohled stočil k ní. Konečně zazvonilo a Bella vzala kolo a jela domů, dnes měli zkrácený den, odpadli jim dvě hodiny, alespoň za to mohla být Bella ráda. Liv a Mit jely s ní, jely pomalu a potom se rozešly a každá jela svou cestou. Doma už byl táta a jako vždy pracoval na něčem na baráku. Pozdravili se a Bella se zeptala, jestli by si mohla dojít do města pro skicák, protože ten starý už pokreslila. Její táta jí řekl, ať se nejdřív nají a podal jí peníze. Když se najedla, vzala kolo a jela do města, táta jí řekl ať koupí ještě máslo a buchty. Když vešla do krámku s občerstvením čekalo jí tam nemilé překvapení. Za pultem stál Jayden, měl to jako brigádu. Bella se snažila zachovat klid a podala mu ty věči, které si vybrala. Ale on nic neřekl a napsal na papírek vše, co chtěl říct, Bella se neudržela a musela se usmát, že Jayden to pořád dodržuje. Byla však ráda a podala mu peníze a šla. Vzala kolo a jela domů, cestou se málem srazila s Liv. Liv měla puštěný MP3 přehrávač, tak si Belly málem ani nevšimla, tak jely pomalu spolu. Bella jí řekla, jak to Jayden všechno dodržuje a Liv se na ní tajnůstkářky podívala, vždy když se takhle dívala, měla skvělý plán.
"Tak dělej vyklop to" nevydržela to Bella. Liv se začala smát nad kamarádky nedočkavostí, ale když viděla Belly vážnou tvář spustila.
Liv spustí: " Napadlo mě, že by na tebe mohl mluvit jedině, když tu bude o škole nebo, když to bude důležité, když ti tolik vadí, že se na tebe pořád dívá, zakaž mu to." Belle se na tváři rozlije usměv. "Skvělej plán, si jednička." smála se Bell.
"Děkuji Bello, to víš já jsem na ztřeštěné nápady." Řekla Liv a také se usmála. Už se začalo stmívat, tak Bella jela honem domů za tátou. Vše mu řekla a on se jen smál.
" Achjo, ty pubertáci jsou čím dál tím horší, a ještě k tomu jsou čarodějky a čarodějové. Copak ti to ještě nedošlo Bello?" smál se její otec.
"Co mi jako mělo dojít?" nechápala Bella.
" Jaydenovi se určitě líbíš" řekl otec. Bella prohodila, že je jí to úplně jedno a šla jíst večeři. Pak honem šla otevřít učebnici kouzel, protože zítra měli psát test. Jak si to přečetla, zavřela knihu a šla spát. Ráno, když vstala, táta tam opět nebyl. Tak se nasnídala a šla si pro kolo, jenže před garáží někdo čekal. Bella ho nejdřív neviděla, ale potom se ho pořádně lekla. Byl tam Jayden,Bella nevěděla co má říct tak naštvaně zařvala.
"Co tady děláš?!"On vzal tužku a papír a začal psát. Pak jí papírek podal. Stálo tam: Včera jsem omylem slyšel váš rozhovor. Tvůj a Livin, tak jsem tu, abys mi to mohla říci. To Bellu dorazilo úpně.
" Co si jako o sobě myslíš?"
Jayden řekl:"Já si o sobě nemyslím nic, ale ty o mě něco ano."Byl naštvaný a řekl.
"Ty mi nemáš co zakazovat kam se mám dívat a kam ne! To by si mi nejdříve musela oči vypíchnout."
To Bellu dorazilo, šla k němu a vlepila mu facku. Pak si vzala svoje kolo a pádila za holkama. Hned jim to řekla a společně se vydaly do školy. Cestou si o tom povídaly, Bella byla pořádně naštvaná. Pak když šly na první dvojhodinovku, nikde ho neviděla. Jenže pak si o hodině moc povídaly, tak se učitelka rozhodla, že je rozsadí. Liv posadila k nějakému klukovi, jenže jeho soused musel k Belle, samozřejmě to byl Jayden. Bella se k němu otočila zády a nic mu neřekla, on mluvil a chtěl mít dobrou známku, ale jí už to bylo jedno. Rozhodla se, že se přihlásí a řekne že jí Jayden otravuje,ale učitelka řekla, že si ničeho nevšimla. Pak zazvonilo, Bella se už chtěla stěhovat, jenže pak si uvědomila, že mají 2-hodinovku, takže s ním bude muset sedět ještě jednu hodinu. Jayden na ní pořád mluvil, Bellu už to pěkně štvalo, nevěděla, co má dělat, aby už byl zticha. A jak byla tak naštvaná nechtěně se řízla o sklíčko které leželo na zemi, Jayden jí to chtěl hned zalepit a pomoc jí protože to byla docela hluboká rána.
"Dej mi pokoj! Než bych si to od tebe nechala ošetřit radši vykrvácím."řekla Bella. Liv a Mit zavolali učitelku a ta už si vzala Bellu na starost. Nakonec to Belle jedině prospělo, nemusela na další hodinu už sedět s Jaydenem ale odvezli jí domů.

New Life!...společná povídka - 5. kapitola

7. února 2010 v 18:51 | WaLLiKa
Doma si Bella udělala večeři a jak jí táta psal, jemu nechala na kredenci jeho jídlo s papírkem: Nečekala jsem na tebe, jak jsi chtěl, tohle si hoď do mikrovlnky až přijdeš, Dobrou chuť.
Bella se stavila v koupelně a honem šla zapnou počítač,čekala než se zapne a načte se jí e-mail trvalo to dlouho.Až se to načetlo nové 3 e-maily...
Jeden byl od mámy..ptala se jak se Bella už zabydlela, co nová škola, jestli má nějaké kamarády, hned jí odpověděla, ale o svých dnešních problémech jí radši nepsala.
Další 2 byůli od Liv a Mit,obě se jí omlouvali,ale Balla už nebyla naštvaná.Ale řekla si že si počká na omluvu osobně že jim psát nebude.
Potom Bella vypnula počítač a protože byla už dost vyčerpaná, lehla si do postele, ale ještě předtím si připravila věci na zítřek. Pak si lehla do postele a hned usnula.
V noci přišel táta a dal to do mikrovlnky jak mu Bella napsala,jelikož foukal vítr Bella měla pootevřené takže jí táta nechtěně probudil.
Bella vstala z postele a šla za tátou. Ten se jí zeptal co bylo ve škole, Bella to už nevydržela a řekla mu vše, i o svých snech.
Táta jí řekl že je to u ní takřka normální,ale divil se proč tolik nesnáší kluky.Zeptal se jí na to ale ani ona neokázala najít správnou odpověď.
Koktala, její táta pochopil, že vlastně ani ona sama neví proč. Vzal jí do náruče a odnesl jí do jejího pokoje, cestou jí vysvětlil, že kluci nejsou takoví, jak si ona myslela, ale stejně to Jaydenovi jen tak neprojde, Bella bude hrát dál svou hru.
Bella si lehla,táta shasnul a šlo se spát.2 den ráno Bella jela déle aby nemusel a jet na proti Liv ani Mit.
Před školou si zamkla kolo a šla do své třídy. Ve třídě se posadila, po chvíli přišly Liv a Mitchie. Obě se posadily a čekaly co se bude dít.
Jenže se nic nedělo,protože Bella je takový člověk který nikdy nezačne ale ani Liv a Mit se nechtělo začínat.Po chvíli se Liv a Mit omluvily.Bella odpověděla.
Potom zazvonilo na hodinu, přišla učitelka, měli hodinu, kde poznávali různé démony. Učitelka si někoho vyvolala k tabuli, vyvolala jeho.
Jayden přistoupil k tabuli a mluvil jako rádio,měl všechno správně,pořád se díval na Bellu a ona mu jeho pohled vracela takovým oo kterém se říká že vraždí...
Jayden byl ale pořád v klidu, Bella ho nechápala, ale nervovalo ji to. V tu chvíli zazvonilo na přestávku. Konečně, řekla si Bella, konečně na něj nebude muset zírat, ale to se mýlila, protože ji Jayden doběhl a otočil si ji k sobě, pořád jí držel, ale pevně aby se mu nevysmekla.
Ona se ho tedy zeptala co chce,Jayden řekl že chce aby s ním mluvila a alespoň mu vysvětlila proč s ním nechce mluvit.Bella odsekla"Protože nesnáším kluky!." Jayden ale řekl že on je úplně normální že se ho nemusí bát,jen že by jí chtěl pochopit...
" Ale já nechci, abys mě pochopil. Už to chápeš, nechci s tebou mít nic společného chápeš to? Dej mi už konečně pokoj!" začala na něj křičet, protože už se neudržela
Jayden se na ní podíval záhaným pohledem a šel pryč,Bellu docela mrzelo co mu řekla,sama nechápala proč je taková a proč kluky nesnáší...Na další hodině kdy museli být spolui ce dvojici se mu omluvila...
Jayden se pousmál, ach ty holky, myslel si. " Sice se ti omlouvám, ale prosím nemluv na mě. Já nevím proč, ale prostě kluky nesnáším. Nechci se s tebou bavit." řekla mu. Jayden se záhadně pousmál a řekl, že na ni nebude mluvit.
Ale Jayden si umí vždy poradit říkal že nebude mluvit tak aby měli dobrou známku alepspoň psal co si mslí Bella jen kroutila hlavou jestli ano nebo ne.Konečně byla hodina pryč a šla s holkama na zahradu všechno jim pověděla.Liv a Mit byli moc rády že se Bella baví alespoň s nimi.Ale už zase zazvonilo na další hodinu která byla u poslední tak honem letěli aby nezmeškaly.

New Life!...společná povídka - 4. kapitola

7. února 2010 v 18:50 | WaLLiKa
Hodina skončila Jayden se pořád držel blízko Belli a díval se na ní takřka naštvaně...
Bella, která si byla vědoma, toho, že jí Jayden sleduje, odcupitala ven, na zahradu.
Bylo jí to však k ničemu,Jayden šel s kámošema směrem za ní a tvářil se jako že o ní vůbec neví...
Bella se posadila k Liv a Mit a řekla jim o Jaydenovi, že už ho má plné zuby, ale ony nechápaly, proč kluky tolik nesnáší.
Mit s Liv se zeptali Belli proč tolik nesnáší kluky,Bella odpověděla až po chvíli nejdřív se dívala nějak mimo jakoby byla v tramzu...
Mit s Liv se zeptali Belli proč tolik nesnáší kluky,Bella odpověděla až po chvíli nejdřív se dívala nějak mimo jakoby byla v tramzu...
" Totiž, nesnáším je, protože....prostě je nesnáším." snažila se neodpovědět Bella
A řekla že se o tom už nechce bavit,že chce jen zmizet pryč aby nebyli blízko nich.tak se sebrali a šly se projít měli velkou přestávku takže měli ještě dost času.
Pořád si o něčem povídaly, když v tu chvíli zazvonilo na hodinu, dívky se sebraly a rychle utíkaly na hodinu, kde zas Bella musela vidět Jaydena.
Bella se snažila ho vymazat z okolí jako že tam vůbec není,ale moc se jí to nedařilo cítila jak se jeho pohledy zapodávají do ní jako kdyby jí podal nožem...
Když přišla učitelka, napsala na tabuli co budou dnes probírat. Stálo tam: Kouzla v praxi. Potom řekla, udělejte si dvojice.
Což byl velký průšvih protože je rozdělovala ona,Mit byla s Liv a na Bellu zbyl Jayden .Jako ve zlém snu...
Jako na trní přešla k němu. Nehodlala se s ním ale vybavovat, ale hned jak k němu přešla, Jayden spustil.
"Jestli chceš mít dobrou známku musíš se mnou mluvit!" Bella řekla že si radši nechá dát špatnou známku...
" Ty možná si necháš dát špatnou, ale já ne." řekl na to. "Dobře budu s tebou mluvit, ale jen na tuhle hodinu, pak je konec."Jayden se pousmál,a hned spustil výklad jak to mají asi udělat.
Bella jen zakroutila hlavou, a spustila si své. Jayden se na ní jen díval a poslouchal a myslel si své.
Učitelka k nim přistoupila a ptala se jich jak na tom jsou,Bella jí řekla co si myslí.Jayden jí však přerušil a řekl svůj názor,učitelka řekla ať si to oba ještě rozmyslí!
Tak se tam oba začali hádat. Liv a Mitchie se na ně koukly a začaly se smát. "Myslím, že jim to spolu sluší." poznamenala Liv.
Bella jí slyšela otočila se na ní a řekla"Tak to teda nikdy já prostě kluky nesnáším už mi všichni dejte pokoj!" Otočila se a řekla že má něco ve skříni a na chvíli se vypařila ze třídy...
Bella se uklidnila, přivolala si svou schopností, kterou se už naučila ovládat nějakou knihu o tom a šla zpátky do třídy. Pořád byla naštvaná jak na Liv a Mitchie, tak na Jaydena.
Na nikoho se ani nepodívala,učitelka se jí šla zeptat jak na tom jsou a Bella jí řekla to co si o tom přečetla.Učitelka jí pochválila že prý tak přesnou odpově neměl ještě nikdo...
Po chvíli zazvonilo, Bella se sebrala, utíkala pro kolo. Potom na něj nasedla a rychle jela domů.
Liv a Mit rychle jeli za ní ale Bella to vzala skratkou takže jí nedohnali.A jeli domu doufali že zítra už nebude tolik naštvaná.

New Life!...společná povídka - 3. kapitola

7. února 2010 v 18:49 | WaLLiKa
Druhý den ráno když se Bella probudila otec už nebyl doma jel dnes dříve do práce,na stole ležela snídaně a vedle ní papír že se vrátí až na večer ať na něj nečeká s večeří.
Tak se Bella nasnídala a šla si pro kolo. V garáži na ní čekalo překvaní, její kolo, bylo vylepšené a zeleno-červené, přesně tak, jak vždy chtěla.
Byla moc překvapená,sedla na kolo a jela na proti Liv a Mit,nejdříve jela za liv měla to k ní blíže.
Když dojela k Liv před dům, už tam na ní čekala, tak sedla i ona na kolo a spolu jeli pro Mitchie. Mitchie na ně už taky čekala, takže do školy dorazili docela brzy
Jelikož tam byl brzy nebylo tam ještě moc lidí,tak měli čas si popovídat o tom co se jim zase zdálo.
Začala Bella, opět se jí zdálo o Jaydenovi, ale tentokrát si s ním v tom snu normálně povídala.
Pak se přidala Liv,tentokrát se jí zdálo úplně něco jiného potkala v tom snu nějakého temného muže a ten jí začal honit,pak prý zakopla už by jí chytl,ale Liv se probudila...
A nakonec i Mitchie, té se zdálo o tom, jak jí a její matku honí vlkodlak, ale pak se z její matky také stal vlkodlak, málem jí už sežrali, ale Mitchie se také probudila...
Tak nakonec nejlepší sen se zdál Belle,ale Bella pořás vůbec pořádně nevěděla kdo ten kluk je.Holky už museli na hodinu,teď jim začínala chemie ani jedna z nich neměla chemii ráda.
Tak nakonec nejlepší sen se zdál Belle,ale Bella pořás vůbec pořádně nevěděla kdo ten kluk je.Holky už museli na hodinu,teď jim začínala chemie ani jedna z nich neměla chemii ráda.
Tahle čarodějná chemie, byla vlastně o tom, jak smíchat pořádně prvky v lektvarech. Obvykle to bavilo čaroděje, čarodějky to moc nemuseli, ty spíše rovnou vyráběly lektvary. Proto ani Bell, Liv a Mit ji neměly moc rády.
Ta hodina jejich chemie se jim zdála strašně moc douhá,nakonec ale utekla a měli přestávku.Liv a Mit se chtěli jít nasvačit ale Bella šla pořád jedným směrem protože tam viděla toho kluka z jejího snu.
V té chvíli si Belly ten kluk, co se jmenoval Jayden, všimnul, šel k ní a začal na ní mluvit. Bella mu jenom řekla ať jí dá pokoj, protože kluky nesnáší.
Jayden se zarazil,Bella se otočila a šla zpět za holkama a řekla jim že to je ten kluk o kterém se jí zdálo.
"No tak počkej, já jsem Jayden Metr. Jen jsem se chtěl seznámit." řekl a běžel za ní.
Bella se k němu otočila tády a dělala jako že ho neslyší,Jayden jí obešel a řekl jí to znovu.Bella odpověděla že ona se s ním ale seznáit nechce,protože kluky nesnáší ať si jde otravovat jinam.
Ale Jayden se nedal jen tak odbýt, a pořád tam stál a koukal se na ní, což jí hodně vadilo.
Bella se otočila a řekla holkám že už půjdou do své čarodějnické třídy,protože jim za chvíli začíná hodina tak aby se stihly připravit.
Jenže zapomněla na to, že Jayden chodí do stejné třídy, jako ony, takže šel celou dobu za nimi. Bella už byla dost naštvaná, otočila se na něj a změřila si ho, a zakšlebila se na něj, potom se opět otočila na Liv a Mitchie.
A řekla že půjdou rychleji,ale Jayden šel pořád za nimi a taky zrychloval.Tak si alepoň Bella s holkama sedla na opačnou stranu třídy,Bella už byla pořádně naštvaná.

New Life!...společná povídka - 2. kapitola

7. února 2010 v 18:49 | WaLLiKa

Když Bella ráno vstala, její táta ještě spal, tak se rozhodla, že mu udělá snídani.

K snídani mu udělala míchaná vajíčka,protože měli úplně prázdný špajz.

Potom si šla pro kolo, zamkla dům a pomalu odjela, pořád myslela na ten sen, nemohla ho dostat z hlavy.

Jela brzy ráno takže u školy zatím skoro nikdo nebyl,rozhodla se že půjde na proti Liv.

Tak pomalu šla až došla k jejímu domu, zazvonila a čekala až vyjde, když vyšla, domluvili se že půjdou ještě pro Mitchie, než se pustí do konverzace o novýh schopnostech.

Liv si také vzala kolo a jei za Mitchie,u jejího domu zazvonily chvíli trvalo než někdo vyšel.Vyšel její otec a řekl"Mitchie je ještě v koupelně cvíli počkejte holky."

Tak čekali, nic neříkali, a pak Bella řekla Liv o svém snu. " Proč mě se zdá o klukovi, vždyť já je nesnáším? " ptala se pořád dokola. Liv to také nechápala, nakonec vyšla Mitchie a tak se zeptali i jí, ae ta také nevěděla, nakonec si i Mit vzala kolo, a spolu jeli do školy.

U školy už bylo pár lidí,hodina jim začínala až za čtvrt hodiny,tak se vrátily ke konverzaci a teď svůj sen pověděla Liv.

" V tom snu, jsem byla na krásné louce, ale najednou, jsem tam uviděla lišku. Potom se ta liška proměnila ve vlkodlaka.

Ten vlkodlak v kterého se proměnila sežral malého králíčka který stál u tůně.

A pak jsem se probudila a co ty Mitchie, jaký jsi měla ty sen? " a tak jim nakonec svůj sen řekla Mitchie.

Říkala že se jí zdálo že stojí sama na okraji skály najdenou tam příde takový podivný kluk a schodí jí dolů,Mitchie se drží za malinký kořen který vačnívá se stromu.

Pak se prý také probudila, levitovala nad postelí. Liv se probudila a ....lítali jí jiskry z rukou,tak si musela vzít do školy rukavice.

A tak jim pověděla i Bella svou schopnost.

Říkala že se ráno probudila a stalo se jí že se podívala na knihu a myslela si že si pro ní dojde ale jen se na ní podívala a držela jí v ruce...

Pak spolu šli na první hodinu, měli Vaření Lektvarů. Když vešli do třídy, Bella se náhle zastavila. Uviděla ho, toho kluka ze snu. Liv a Mit, se take zastavili a sledovali na co tak zírá, pak jim to došlo.

" To je Jayden Metr." řekla Liv.

New Life!...společná povídka - 1. kapitola

31. ledna 2010 v 14:20 | WaLLiKa
Isabell Sophie White se svým otcem musela odstěhovat do Milchugenu,protož její matka se s otcem rozvedla a našla si nového muže. Isabell s nimi nechce bydlet, protože toho mámy muže nemá ráda,vůbec spolu nevychází a pořád se hádají tak se Isabell rozhodla odstěhovat s otcem pryč.
Do nové školy se Isabell vůbec nechce,zatím bydlí v nějakém starším domě, který potřebuje hodně opravit,hned 1.den se do toho Isabellin táta pustí.
Isabella musí jít do školy, ve škole je hodně divných lidí,moc se jí tam nelíbí.
Seznámí se tam s Olivií a Mitchie,jsou to dvě super holky sice nejsou nejpopulárnější ve třídě,ael jak tam Bell vstoupí hned se jí ujmou a provedou jí tam.
Ve třídě je hodně lidí Bella je překvapená myslela si, že jich tam bude méně.
První den probíhá zatím dobře, až se Bella diví. Zrovna probíraní v učení většinou to co na minulé Bellině škole už brali, takže se Bella zatím nemusí ani učit. Belle 1.den docela rychle a dobře utekl, přijde domů a hned se diví že táta jí opravil pokoj, bude to tam mít pěkné a útulné Bella je unavená jde se najíst do kuchyně otec se jí hned vyptává jak bylo ve škole, Bella strze odpoví"šlo to není to tam tak špatné jak jsem očekávala".Její otec nemusí dlouhé rozprávění a to má Bella po něm takže mu to tak stačí. Bella si jde lehnout,ale nejdříve pustí počítač, pomalu se to načítá takže jde nejdříve najít MP3
vytáhne stará sluchátka jelikož si své zapomněla s sebou sbalit. Jde zpátky k počítači ten už se načetl a tak se jde hned podívat na e-mailovou schránku, psala jí mamka

E-mail›Mamka
Ahoj Bello,
jak se máš v nové škole? Jak vypadá ten dům doufám že to není tak hrozné,brzy mi odepiš jak je ve škole!
Pa tvá matka *Muck* zlatíško...


Bella hned odpoví a jde si lehnout počítač jí pořádně vyčerpal vždy to strašně dlouho trvá než se něco načte. Bella jde spát, její otec ještě nejde, šel se dívat na televizi dávají americký football, který má moc rád.
Bella usne hned, protože je vyčerpaná z prvního dne ve škole. Ráno, když jí vzbudí její táta, neví co si vzít na sebe. Nakonec si vezme to nejjednodušší, klasiku, džíny a triko, doplní to ještě spousty náramky a řetízky. Potom sejde dolů ze svého pokoje, na stole už je připravená snídaně. Bella do sebe rychle hodí pár kousků vejce a potom vejde ven před dům. Rozhodla, že dnes do školy pojede na kole. Rychle zamávala tátovi a rozjela se. Když dojela před školu uviděla Liv a Mit. Zamkla si kolo a utíkala za nimi. Spolu šli na první hodinu, kterou měli na druhé straně školy. Měli Poznávání přísad do lektvarů, tenhle předmět šel hlavně dívkám, ale i chlapcům s čarodějnými rodiči, takže Belle, Liv a Mit tenhle předmět nedělal problém. Učení uteklo rychle, tak se Bella rozloučila, nasedla na kolo a jela domů. Jela zkratkou, myslela na to, že by se tam hodila voda, a zrovna když se na to hodně soustředila, objevila se před ní voda, která tam nikdy nebyla. Bella se lekla, a pospíchala domů. Když dojela domů, koukala na úplně jiný dům, než na ten který tu stál ráno. Když uviděla tátu, hned mu řekla o tom co se stalo v lese. Vysvětlil jí, že se u ní objevuje první schopnost. Šla si udělat úkoly, když je měla hotové, zazvonil jí mobil.
" Ano? " zeptala se do mobilu Bell.
" Ahoj, Bello! Jen ti chci říct, neprojevila se u tebe nějaká schopnost? " ozvalo se z mobilu.
" Ahoj, Liv! Ano, projevila, proč u tebe snad taky? " odpověděla
" Ano, projevila a u Mit taky, povíme si to zítra já už musím, tak ahoj. " ukončila to Olivie.
Když to Bell uslyšela, byla šťastná, nebyla v tom sama, už se těší na zítřek. S tímto se uložila vykoupaná do postele a usla, ničím nerušeným spánkem. Zdálo se jí o nějakém chlapci, ale ona sama nevěděla kdo to je, jenom věděla, že už ho někdo věděla.
 
 

Reklama